Formuła 1 GP Wielkiej Brytanii TRANSMISJA TV NA ŻYWO. GDZIE OGLĄDAĆ F1 GP Wielkiej Brytanii 9.08.2020 STREAM ONLINE. Na jakim programie GP Wielkiej Brytanii w TV

2020-08-09 1:50 MD
Max Verstappen, Formuła 1
Autor: AP Max Verstappen

GP Wielkiej Brytanii F1 TRANSMISJA NA ŻYWO TV 9.08.2020. NA JAKIM KANALE GP Wielkiej Brytanii F1. GP Wielkiej Brytanii 9.08.2020 STREAM ONLINE w Internecie. O KTÓREJ GODZINIE GP Wielkiej Brytanii? Niedziela upłynie pod znakiem wielkich emocji związanych z Formułą 1! Na torze w Wielkiej Brytanii pojadą najlepsi zawodnicy na świecie i postarają się zgotować jak najlepsze widowisko - czas się przekonać, czy im się uda. GP Wielkiej Brytanii TRANSMISJA TV NA ŻYWO STREAM ONLINE.

GP WIELKIEJ BRYTANII 9.08.2020 GDZIE OGLĄDAĆ

Sezon 2020 Formuły 1 jak i w wielu innych sportach nie rozpoczął się zgodnie z planem. Organizatorzy musieli wziąć pod uwagę fakt pandemii koronawirusa i najpierw przez wiele tygodni kierowcy dostosowywali się do sytuacji przesiadując we własnych domach. Z czasem jednak obostrzenia w różnych miejscach Europy i świata zaczęły się luzować, przez co można było pomyśleć także i o powrocie do ścigania się na torach. Najpierw dwukrotnie pojechano w Austrii, potem odbyło się Grand Prix Węgier, natomiast teraz czas na drugie zawody w Wielkiej Brytanii. W zeszłym tygodniu najlepszy okazał się broniący tytułu mistrza Lewis Hamilton, teraz jednak z pole position do zmagań przystąpi fiński kierowca Valtteri Bottas.

FORMUŁA 1 GP WIELKIEJ BRYTANII STREAM ONLINE

Grand Prix Wielkiej Brytanii rozpocznie sie w niedzielę, 9 sierpnia o godzinie 15:10. Transmisję na żywo z Grand Prix Wielkiej Brytanii przeprowadzi stacja telewizyjna Eleven Sports. DARMOWY STREAM ONLINE - a przy tym legalny - z Grand Prix Wielkiej Brytanii nie będzie dostępny. Usługę oglądania przez Internet można wykupic w platformie Eleven Sports.

Najnowsze