Bartosz Zmarzlik

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Zmarzlik

GP Gorzów TRANSMISJA TV. Stream online z żużla dzisiaj 25.06.2022. GP w Gorzowie live online w internecie. Na jakim kanale dziś żużel?

2022-06-25 16:15

GP Gorzów TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ? GP w Gorzowie Wielkopolskim TRANSMISJA LIVE ONLINE. GP Gorzów 25.06.2022 na jakim kanale w TV? GP w Gorzowie Wielkopolskim GDZIE OBEJRZEĆ DZISIAJ? GP Gorzów transmisja 25.06. Czas na kolejny tydzień z rywalizacją żużlowców w indywidualnych mistrzostwach świata. Lider klasyfikacji generalnej Bartosz Zmarzlik może powiększyć swoją przewagę. Lider klasyfikacji generalnej odskoczy rywalom na domowym torze na Janczarzu? Gdzie oglądać GP Gorzów dzisiaj w TV? GP Gorzów TRANSMISJA LIVE ONLINE.

Bartosz Zmarzlik jest głównym faworytem 5. rundy cyklu Speedway Grand Prix 2022, która odbędzie się na jego domowym torze w Gorzowie Wielkopolskim. Polacy mogą liczyć na wsparcie trybun stadionu im. Edwarda Jancarza, ale przeważająca część będzie wspierać wychowanka gorzowskiej Stali. W sobotni wieczór Gorzów Wielkopolski chce przynajmniej na moment zapomnieć o aferze, związanej z aresztowaniem prezesa Marka Grzyba i skupić się na wielkim żużlowym święcie. W końcu do województwa lubuskiego przyjadą najlepsi żużlowcy świata z liderem klasyfikacji generalnej SGP Bartoszem Zmarzlikiem na czele. Trener Stanisław Chomski ściska kciuki za swoich podopiecznych na czele z dwukrotnym mistrzem świata, ale zwraca też uwagę na pozostałych "Biało-Czerwonych".

NIE PRZEGAP! Apator - GKM: Duży komplet Dudka i miazga na Motoarenie. Grudziądzanie tłem dla rywala [Zdjęcia, Zapis Relacji]

GP Gorzów: Transmisja TV i stream online. Gdzie oglądać?

- Możemy liczyć na dobrą jazdę nie tylko Zmarzlika, ale i pozostałych naszych reprezentantów, gdyż Patryk Dudek i Maciej Janowski lubią ścigać się na tym torze - powiedział Chomski w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Zmarzlik i Janowski przyjadą do Gorzowa w dobrych humorach. Polacy otwierają tabelę SGP 2022. Ten pierwszy ma dwanaście punktów przewagi nad zawodnikiem Betard Sparty Wrocław i liczy, że po sobotnim turnieju różnica będzie jeszcze większa na jego korzyść. W 2020 roku jeden z dwóch turniejów rozegranych w Gorzowie zakończył się jego triumfem. Wspominany wyżej Dudek również ma powody do optymizmu. Ostatnia runda w niemieckim Teterow padła właśnie jego łupem. Zawodnik For Nature Solutions Apatora Toruń od kilku tygodni wysyła jasny sygnał, że wraca do optymalnej formy.

NIE PRZEGAP! GP Gorzów RELACJA NA ŻYWO. Żużel: GP w Gorzowie dzisiaj LIVE ONLINE w internecie [RELACJA, WYNIKI]

Swoje do udowodnienia ma Paweł Przedpełski, który za wyjątkiem półfinału na PGE Narodowym nie notuje udanego wejścia do Grand Prix. Z "dziką kartą" pojedzie jeden z bohaterów miejscowych kibiców, Szymon Woźniak. Kto spróbuje popsuć święto Polakom? Na pewno trzeba zwrócić uwagę na takich zawodników jak Leon Madsen, Fredrik Lindgren (triumfator z drugiego turnieju z 2020 roku), Martin Vaculik czy Robert Lambert.

Klasyfikacja generalna SGP 2022:

1. Bartosz Zmarzlik (Polska) 62 pkt.

2. Maciej Janowski (Polska) 51

3. Leon Madsen (Dania) 50

---------------------------------------

8. Patryk Dudek (Polska) 35

15. Paweł Przedpełski (Polska) 15

18. Maksym Drabik (Polska) 4

Na jakim kanale żużel dzisiaj? GP Gorzów: Transmisja w telewizji i internecie

GP Gorzów odbędzie się w sobotę, 25 czerwca, a start zawodów zaplanowano na 19:00. Transmisja TV z GP Gorzów tylko w kanale TTV. GP Teterow będzie można obejrzeć jedynie w INTERNECIE na Eurosport Extra w aplikacji Player. Relacja na żywo z GP Gorzów na sport.se.pl!

Na żywo

GP Gorzów

Najnowsze wpisy relacji pojawiają się na górze

WIELKI FINAŁ!

Patryk Dudek 0
Anders Thomsen 3
Bartosz Zmarzlik 1
Martin Vaculik 2

Dudek rusza bardzo dobrze, ale Thomsen wylatuje przed niego. Niestety, Vaculik wyprzedza "Duzzersa", który spada na czwarte miejsce. Zmarzlik naciskał na Słowaka, ale nic z tego nie wyszło... Thomsen, Vaculik, Zmarzlik, Dudek

Ruszyli na tor! Za moment decydujący bieg wieczoru. 

WIELKI FINAŁ!

Patryk Dudek
Anders Thomsen
Bartosz Zmarzlik
Martin Vaculik

Półfinał nr 2:

Daniel Bewley 1
Anders Thomsen 3
Jason Doyle 0
Bartosz Zmarzlik 2

Zmarzlik zostaje na starcie, ale Polak przycina do środka i wychodzi znakomicie z całej sytuacji. Thomsen na prowadzeniu, a Bewley naciska na polsko-duński duet. Brytyjczyk został z tyłu i nie da rady! Thomsen i Zmarzlik w finale.

Półfinał nr 1:

Martin Vaculik 2
Robert Lambert 1
Leon Madsen 0
Patryk Dudek 3

Fenomenalnie! "Duzzers" wystrzelił spod płotu i zamyka drzwi rywalom przed nosem. Vaculik goni, pędzi, bo chce połknąć Polaka, ale Dudek odjeżdża. Lambert dopiero trzeci, Madsen dojeżdża ostatni.

Półfinał nr 2:

Daniel Bewley
Anders Thomsen
Jason Doyle
Bartosz Zmarzlik

Półfinał nr 1:

Martin Vaculik
Robert Lambert
Leon Madsen
Patryk Dudek

Krótka przerwa przed półfinałami.

Bieg 20

Daniel Bewley 3
Fredrik Lindgren 1
Mikkel Michelsen 0 
Jason Doyle 2

Bewley poleciał spod taśmy, Doyle pędzi spod płotu. Piękna walka brytyjsko-australijska? Nic z tych rzeczy! Bewley odjechał na pół prostej. Trzeci dojeżdża Lindgren. Bieg bez historii.

Bieg 19

Max Fricke 0 
Paweł Przedpełski 1
Martin Vaculik 2
Bartosz Zmarzlik 3

Zmarzlik fenomenalnie ruszył spod płotu i od razu wyskakuje na pierwsze miejsce. Z pola "C" pędzi w pogoń Martin Vaculik. Słowak walczy, ale Zmarzlik poczuł się już na tym torze znakomicie. Przedpełski dojeżdża trzeci, Fricke czwarty.

Bieg 18

Jack Holder 0 
Tai Woffinden 3
Szymon Woźniak 1
Patryk Dudek 2

Woffinden wychodzi spod taśmy świetnie i jedzie po trójkę. Dudek korzysta z walki Holdera i Woźniaka i wskakuje przy kredzie na drugie miejsce. Woźniak trzeci, Holder czwarty. 

Bieg 17

Leon Madsen 3
Robert Lambert 2
Anders Thomsen 1
Maciej Janowski 0

Janowski z problemami tuż po starcie i od razu odpada z rywalizacji. Upadek Polaka! Do mety dojedzie tylko trójka - Madsen przed Lambertem, który naciskał. Thomsen z jednym oczkiem. 

Bieg 16

Jack Holder 2
Bartosz Zmarzlik 1
Jason Doyle 0
Anders Thomsen 3

No to pora na drugie podejście! Zmarzlik zamknięty i musi gonić z ostatniej pozycji. Polak wskoczył przed Doyle'a i atakuje Holdera. Thomsen jedzie spokojnie do mety z trójką. Holder drugi, trzeci Zmarzlik

Bieg 16

Jack Holder
Bartosz Zmarzlik
Jason Doyle
Anders Thomsen

Wyścig przerwany. Doyle ruszył za szybko.

Bieg 15

Patryk Dudek 3
Max Fricke 0
Maciej Janowski 1
Daniel Bewley 2

Jak kibicom ma nie podobać się takie ściganie? Dudek leci pierwszy, ale Bewley naciska, goni, pcha, ale nie może wyprzedzić "Duzzersa". Brytyjczyk z dwójką, "Magic" z jedynką.

Bieg 14

Tai Woffinden 0
Martin Vaculik 3
Robert Lambert 1
Mikkel Michelsen 2

Pięknie, pięknie, pięknie! Ale oni się dzisiaj ścigają. Michelsen wyjeżdża spod płotu między Vaculika i Woffindena. Słowak na wyjeździe z drugiego łuku wyprzedził jednak Duńczyka. Z tyłu walczyli Woffinden i Lambert. "Lambo" bezlitośnie wykorzystał swoją prędkość i przywiózł jedynkę.

Bieg 13

Szymon Woźniak 2
Paweł Przedpełski 1
Fredrik Lindgren 0 
Leon Madsen 3

Madsen odskakuje i jedzie sobie spokojnie do mety na pierwszym miejscu. Woźniak też nie musiał martwić się o swoje drugie miejsce. Przedpełski znakomicie obronił się przed Lindgrenem i dojechał do mety trzeci.

Bieg 12

Martin Vaculik 3
Jason Doyle 2
Maciej Janowski 1
Szymon Woźniak 0

To był piekielnie ważny bieg dla Polaków. I, niestety, kończy się nieudany. "Magic" dojeżdża zaledwie z jedynką, Woźniak jest ostatni... Vaculik z kolejnym kompletem oczek.

Bieg 11

Robert Lambert 2
Jack Holder 0
Max Fricke 1
Fredrik Lindgren 3

LINDGREEEEEEN! Ale ściganie w Gorzowie. Lambert jedzie po spokojną trójkę, ale Szwed naciskał, naciskał i w końcu go wyprzedził. Brytyjczyk frunął po torze świetnie, ale dał się wyprzedzić. Lindgren, niestety, znowu upada za metą.

Bieg 10

Paweł Przedpełski 1
Daniel Bewley 3
Anders Thomsen 0
Tai Woffinden 2 

Woffinden rusza genialnie spod płotu. Bewley wciska się przed Przedpełskiego i naciska na "Tajskiego". Mija go bez problemu! Znakomity manewr. Brytyjczycy dojeżdżają z piątką punktów. 

Bieg 9

Bartosz Zmarzlik 3
Patryk Dudek 2
Leon Madsen 1
Mikkel Michelsen 0

Zmarzlik ucieka spod taśmy, a tuż za jego plecami Patryk Dudek. Polacy odstawiają Duńczyków! Madsen goni "Duzzersa", ale nasz reprezentant dobrze się broni. 

Jest chwila przerwy, ale... nie na równanie toru.

Bieg 8

Jason Doyle 1
Robert Lambert 2
Paweł Przedpełski u
Patryk Dudek 3

Dudek wystrzelił i prowadzi od startu do mety. Za jego plecami spokojnie jedzie Lambert, a na końcu walczą ostro Doyle i Przedpełski. Na ostatnim kółku Doyle wjeżdża z jedynką, Polak kończy z upadkiem.

Bieg 7

Mikkel Michelsen 2
Anders Thomsen 3
Szymon Woźniak 1
Max Fricke 0

Duńska wojna w pierwszym wirażu i Thomsen kończy przed Michelsenem. Woźniak naciska na walczącą dwójkę, ale ciężko mu przebić się przed szybszych rywali. 

Bieg 6

Fredrik Lindgren 1
Maciej Janowski 2
Tai Woffinden 0
Bartosz Zmarzlik 3

Zmarzlik ruszył spod płotu, a za jego plecami rusza "Magic" i tnie się na żyletki z Lindgrenem. Szwed wskakuje na drugie miejsce. Polak go goni, ale nie jest o to łatwo. "Magic" do płotu, docina do kredy i... dojeżdża drugi.

Bieg 5

Martin Vaculik 2
Leon Madsen 0
Daniel Bewley 1
Jack Holder 3

Holder wystrzelił jak z procy i odjeżdża rywalom. Vaculik i Bewley walczą o dwójkę, ale nie jest łatwo się ścigać. Minimalny błąd Holdera, ale wciskający się Vaculik nie jest w stanie wyprzedzić rywala. 

Ostre dyskusje w parku maszyn o kontynuacji tego Grand Prix.

Bieg 4

Anders Thomsen 2
Fredrik Lindgren 0
Patryk Dudek 1
Martin Vaculik 3

Ale ciasno! Ale walka! Vaculik odjeżdża od startu. Lindgren i Thomsen walczą i wykorzystuje to Dudek, który wskakuje na trzecie miejsce. Vaculik, Thomsen, Dudek, Lindgren. 

Nie będzie równania po czwartym biegu. Wszystko ze względu na złe prognozy. 

Bieg 3

Maciej Janowski 0
Mikkel Michelsen 3
Jack Holder 1
Paweł Przedpełski 2

Janowski dał się zamknąć i spada na ostatnie miejsce, ale Polak próbuje się przebić. Michelsen prowadzi od startu. Przedpełski jedzie spokojnie drugi. Holder odjeżdża "Magicowi". 

Bieg 2

Daniel Bewley 3
Szymon Woźniak 0
Bartosz Zmarzlik 1
Robert Lambert 2 

Zmarzlik zostaje na starcie i musi gonić za resztą stawki. Zmarzlik ostro potraktował Woźniaka na jednym z wiraży. Pędzi lider klasyfikacji za Brytyjczykami. Bewley dojeżdża do mety przed Lambertem.

Sebastian Szczęsny zdradza, że zawodnikom nie podoba się ściganie w takich warunkach.

Bieg 1

Leon Madsen 1
Tai Woffinden 2 
Max Fricke 0
Jason Doyle 3

Doyle wjeżdża między rywali fenomenalnie i utrzymuje przewagę. Fricke z defektem już na pierwszym okrążeniu. Ścigania na razie brak! Woffinden za plecami Doyle'a. Z jedynką Fricke.

Na start pierwszego biegu przyjdzie nam chwilę poczekać. Czekamy aż przestanie padać! 

Mazurek Dąbrowskiego rozlega się na Jancarzu. 

Oj, rozpadało się w Gorzowie... To nie jest dobry zwiastun! 

Nieco kropi w Gorzowie. Rozpoczęła się też oficjalna prezentacja.

Pogoda w Gorzowie Wielkopolskim dopisuje. Obyśmy byli świadkami świetnego ścigania.

Zawodnicy meldują się na prezentacji. 

Stadion w Gorzowie Wielkopolskim wypełnił się już niemal po ostatnie miejsce.

Tuż przed startem kolejnej rundy przyszedł czas na krótkie podsumowanie treningu.

Zapraszamy na relację na żywo z żużlowego Grand Prix w Gorzowie Wielkopolskim. Początek rywalizacji o godzinie 19:00.

Łaguta świętował, Zmarzlik poległ. Kulisy Grand Prix Polski w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze