GP Warszawa TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Grand Prix Polski LIVE ONLINE. GP Warszawa DZISIAJ GDZIE OGLĄDAĆ? GP Warszawa 14.05.2022 NA KTÓRYM KANALE?

2022-05-14 13:12
Bartosz Zmarzlik
Autor: Cyfra Sport Bartosz Zmarzlik

GP Warszawa TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Grand Prix Polski LIVE ONLINE. GP Warszawa DZISIAJ GDZIE OGLĄDAĆ? GP Warszawa 14.05.2022 NA KTÓRYM KANALE? Rywalizacja o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu będzie nabierała tempa z tygodnia na tydzień. Po emocjach w Chorwacji przyszedł czas na pierwsze zawody w Polsce. Po przerwie cykl Grand Prix wraca do Warszawy, a konkretnie na PGE Narodowy. Biało-czerwoni fani mają nadzieję na popis reprezentantów Polski. GP Warszawa GDZIE OGLĄDAĆ? GP Warszawa TV NA ŻYWO DZISIAJ.

GP Warszawa TV NA ŻYWO TRANSMISJA. GP Warszawa DZISIAJ GDZIE OGLĄDAĆ?

Na ten moment czekali wszyscy fani żużla w Polsce! Po raz pierwszy od 2019 roku cykl Grand Prix zawita do Warszawy. Tak długa przerwa w rywalizacji na PGE Narodowym spowodowana była pandemią koronawirusa. Ale doczekaliśmy się powrotu najlepszych zawodników na świecie na Stadion Narodowy i ponownie czekają na fanów wielkie żużlowe emocje. Pierwszy etap walki o mistrzostwo świata miał miejsce dwa tygodnie temu w chorwackim Gorican. Najlepszy okazał się wówczas Bartosz Zmarzlik, którego celem jest wywalczenie trzeciego złotego medalu. Przed rokiem tytuł mistrza wywalczył Artiom Łaguta, ale w tym roku reprezentanci Rosji nie mają prawa występu w Grand Prix. Zmarzlik w drodze po mistrzostwo na pewno chciałby w końcu wygrać na PGE Narodowym.

GP Polski LIVE ONLINE TRANSMISJA. GP Warszawa 14.05.2022 NA KTÓRYM KANALE?

Choć Bartosz Zmarzlik już zapisał się na kartach historii żużla, wciąż czeka na podium w Warszawie. Do tej pory nigdy nie miał okazji zakończyć zawodów na PGE Narodowym na pierwszych trzech miejscach. - Trudno powiedzieć, dlaczego tak się stało. Widocznie sprzętowo nie byliśmy wystarczająco skuteczni i dobrze „wyregulowani” – powiedział zawodnik Stali Gorzów.

Grand Prix w Warszawie odbędzie się w sobotę 14 maja. TRANSMISJA z GP Warszawa TV NA ŻYWO dostępna będzie na kanale TTV. W Internecie zawody będzie można obejrzeć w płatnej aplikacji Eurosport Player. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 19:00. Relacja z GP Warszawa NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze