GP Wrocław TV NA ŻYWO DZISIAJ 30.07. Grand Prix Wrocław GDZIE OGLĄDAĆ i O KTÓREJ. GP Wrocław ŻUŻEL STREAM ONLINE LIVE. GP Wrocław TRANSMISJA w INTERNECIE

2021-07-30 11:25
Maciej Janowski
Autor: Cyfra Sport Maciej Janowski

GP Wrocław TV NA ŻYWO DZISIAJ 30.07. Grand Prix Wrocław GDZIE OGLĄDAĆ i O KTÓREJ. GP Wrocław ŻUŻEL STREAM ONLINE LIVE. GP Wrocław TRANSMISJA w INTERNECIE. Po krótkiej przerwie żużlowcy wrócą do rywalizacji o Indywidualne Mistrzostwo Świata. Cykl Grand Prix przeniesie się do Wrocławia, gdzie faworytami będą oczywiście reprezentanci Polski, a przede wszystkim Maciej Janowski oraz Bartosz Zmarzlik. GP Wrocław GDZIE OGLĄDAĆ? Żużel DZISIAJ 30.07 TV NA ŻYWO TRANSMISJA.

GP Wrocław TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Żużel DZISIAJ GP Wrocław 30.07

Przed dwoma tygodniami, po bardzo długiej przerwie, Grand Prix na żużlu w końcu powróciło. W Pradze zawodnicy pojechali po pierwsze punkty w tym sezonie. Nie obyło się jednak bez komplikacji, bo przede wszystkim w sobotę pogoda spłatała organizatorom figla. Stolicę naszych południowych sąsiadów nawiedził obfite opady deszczu i mimo rozpoczęcia Grand Prix, nie udało się go dokończyć. Zmagania zostały przełożone na niedzielę, a w tych ponownie świetnie zaprezentował się Maciej Janowski. "Magic" już w pierwszym dniu rywalizacji pokazał, że jest w kapitalnej formie. Reprezentant Polski najpierw wygrał, a następnie zajął drugie miejsce, co spowodowało, że po dwóch wyścigach jest liderem klasyfikacji generalnej. Rozczarował natomiast Bartosz Zmarzlik. Obrońca tytułu był odpowiednio 6. i 5., ale w żaden sposób nie przekreśla to jeszcze jego szans na historyczny wyczyn.

GP Wrocław STREAM ONLINE LIVE. GP Wrocław TRANSMISJA w INTERNECIE

Teraz zawodnicy przenieśli się do Wrocławia. Biało-czerwoni będą mogli liczyć na gorący doping polskich kibiców, którzy na stadion idą z nadzieją, na obejrzenie triumfu rodaka. Przed rokiem w stolicy Dolnego Śląska to właśnie Janowski okazał się najlepszym z Polaków. Wówczas zajął drugie i pierwsze miejsce. Chyba nikt nie miałby pretensji, gdyby historia powtórzyła się w nadchodzący weekend.

Grand Prix Wrocław odbędzie się w piątek 30 lipca. TRANSMISJA z GP Wrocław TV NA ŻYWO na kanale Canal+Sport 2. STREAM ONLINE dostępny będzie w płatnej aplikacji Canal+Online. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 19:00. Relacja z GP Wrocław NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze