Grand Prix Niemiec Transmisja TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć żużel dzisiaj w Teterowie GP Niemiec STREAM ONLINE LIVE 10.06.2023 Na którym kanale GP Niemiec w TV dzisiaj

i

Autor: Paweł Skraba Grand Prix Niemiec Transmisja TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć żużel dzisiaj w Teterowie GP Niemiec STREAM ONLINE LIVE 10.06.2023 Na którym kanale GP Niemiec w TV dzisiaj

Dziś Grand Prix Niemiec

Grand Prix Niemiec Transmisja TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć żużel dzisiaj w Teterowie GP Niemiec STREAM ONLINE LIVE 10.06.2023 Na którym kanale GP Niemiec w TV dzisiaj

2023-06-10 18:46

GP Niemiec TV Transmisja NA ŻYWO Gdzie oglądać Grand Prix Niemiec Żużel w Teterowie w TV dzisiaj Na jakim programie GP Czech STREAM ONLINE LIVE 310.06.2023. Po tenisowym finale czas na wielkie żużlowe emocje - Już dzisiaj Grand Prix Niemiec w Teterowie! To kolejna runda Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Tytułu broni Bartosz Zmarzlik, który po trzech rundach jest liderem klasyfikacji generalnej. Wyprzedza o trzy punkty Fredrika Lindgrena. Początek zawodów o godzinie 19. Sprawdź, gdzie obejrzeć GP Niemiec w Teterowie Żużel w TV dzisiaj Na którym kanale Grand Prix Niemiec Teterow.

Grand Prix Niemiec Transmisja ONLINE Gdzie oglądać żużel dzisiaj GP Niemiec STREAM ONLINE LIVE

Grand Prix Niemiec w Teterowie już dzisiaj o godzinie 19! Jak wypadnie Bartosz Zmarzlik i pozostali Polacy? Przed nami wielkie żużlowe emocje. To już czwarta runda walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Tytułu broni oczywiście Bartosz Zmarzlik. Czy nasz najlepszy żużlowiec wygra Grand Prix Niemiec dzisiaj, przybliżając się do kolejnego złota? Zobaczcie gdzie oglądać żużel w Teterowie.

GP Niemiec Transmisja TV Gdzie oglądać żużle dzisiaj w Teterowie 10.06.2023

Bartosz Zmarzlik w Teterowie liczy oczywiście na doping polskich kibiców, których na trybunach nie zabraknie. W poprzedniej rundzie Grand Prix polski mistrz świata zajął czwarte miejsce w Pradze. Triumfował, podobnie jak rok wcześniej, Słowak Martin Vaculik. Zmarzlik został natomiast samodzielnym liderem klasyfikacji generalnej IMŚ. Wcześniej był pierwszy ex aequo ze Szwedem Fredrikiem Lindgrenem, który na Markecie w Pradze odpadł już w półfinale. Polak ma 50 punktów i wyprzedza Szweda o trzy.

Gdzie oglądać Grand Prix Niemiec Transmisja TV NA ŻYWO Teterow Żużel dzisiaj w TV

Dla Bartosza Zmarzlika każdy punkt w klasyfikacji generalnej IMŚ jest arcyważny. Jak poradzi sobie w Teterowie, gdzie tor jest bardzo specyficzny? W Pradze Zmarzlik zajął czwarte miejsce, a w poprzednich zawodach na Stadionie Narodowym był wprawdzie trzeci, ale doświadczony Szwed Fredrik Lindgren dogonił dgo wtedy w klasyfikacji generalnej. - Bólu nie było, bo planem minimum było przejście przez półfinał i to się udało. Te jednodniowe tory zawsze są jak kinder-niespodzianka i bardzo szybko się zmieniają – mówił nam Zmarzlik, który w Teterowie powalczy o zwycięstwo i będzie faworytem.

Grand Prix Niemiec STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać GP Niemiec Transmisja ONLINE 10.06.2023

Grand Prix Niemiec w Teterowie odbędzie się w sobotę 10 czerwca 2023 r. Początek GP Niemiec o godzinie 19. Brak transmisji TV. Transmisja ONLINE z GP Niemiec w Teterowie na Eurosport Extra w Playerze.

Najnowsze