Grand Prix Praga TV TRANSMISJA NA ŻYWO Żużel w TV dzisiaj GP w Pradze STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać LIVE STREAM w INTERNECIE GP Praga 18.09.2020

2020-09-18 13:50 DaO, MF
Bartosz Zmarzlik
Autor: Cyfra Sport Bartosz Zmarzlik

Grand Prix Praga TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać Żużel dzisiaj w TV GP Pragi STREAM ONLINE LIVE Na jakim programie GP w Pradze 18 września. Czas na kolejną odsłonę żużlowego Grand Prix! Po rz pierwszy w tym sezonie zawodnicy będą ścigać się poza granicami Polski. Po zawodach we Wrocławiu i Gorzowie Wielkopolskim przyszła kolej na Pragę. Polscy kibice liczą, że w stolicy Czech triumf odniesie jeden z biało-czerwonych. Gdzie obejrzeć Grand Prix w Pradze Żużel w TV dzisiaj 18.09 GP Pragi LIVE STREAM w INTERNECIE Żużel TRANSMISJA TV z Grand Prix Praga 2020 TRANSMISJA ONLINE.

GP Praga TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać GP Pragi w INTERNECIE

Tegoroczne Indywidualne Mistrzostwa Świata są zupełnie inne od tych, które znamy z lat ubiegłych. Z powodu pandemii koronawirusa w wielu miastach nie mogły odbyć się zawody, dlatego tym razem zawody odbywają się dwukrotnie w jednym mieście podczas jednego weekendu. Dwie dotychczasowe rywalizacje miały miejsce w Polsce. najpierw na torze we Wrocławiu, a następnie w Gorzowie Wielkopolskim. Po jednym triumfie zanotowali Maciej Janowski i Bartosz Zmarzlik. Obaj zawodnicy są w czołówce klasyfikacji generalnej i mają szansę na tytuł. Ich największym rywalem jest obecnie Fredrik Lindgren, który jest obecnie liderem klasyfikacji i ma siedem punktów przewagi nad Zmarzlikiem. A do końca rywalizacji pozostały cztery wyścigi. Dlatego jeszcze wszystko może się wydarzyć.

GP Praga STREAM ONLINE. O której godzinie GP w Pradze?

Na pewno polscy kibice liczą na to, że po zloty medal ponownie sięgnie Zmarzlik. Za mistrzem świata stoi cała jego rodzina, a tata Paweł dba o sprzęt syna podczas każdych zawodów. Uchodzi za złotą rączkę, więc nic dziwnego, że żużlowiec nie wyobraża sobie, by zabrakło go w parku maszyn. Ważną rolę w teamie Zmarzlików odgrywa także Paweł junior, czyli brat Bartka, który jest jego menedżerem. Oby w piątek rodzina Zmarzlików miała powody do radości.

Grand Prix Pragi odbędzie się w piątek 18 września. TRANSMISJA z GP Pragi TV NA ŻYWO na kanale Canal+Sport 2. STREAM ONLINE będzie dostępny na płatnej platformie nc+go. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 19:00. Relacja z GP w Pradze NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze