Artiom Łaguta

i

Autor: Pawel Wilczynski/Cyfrasport Artiom Łaguta

Grand Prix w Toruniu - gdzie obejrzeć w TV? Żużel GP Toruń 02.10.2021 transmisja

2021-10-02 9:33

Grand Prix w Toruniu - gdzie obejrzeć w TV? Żużel GP Toruń 02.10.2021 transmisja. Gdzie oglądać żużel Grand Prix w Toruniu w sobotę, 2 października? Czas poznać mistrza świata na żużlu! Sobotnie zawody w Toruniu nie pozostawią już żadnych złudzeń. Kto będzie cieszył się z tytułu najlepszego żużlowca na świecie? GP w Toruniu 02.10.2021 transmisja TV.

GP ŻUŻEL SOBOTA 02.10.2021 TRANSMISJA TV

Piątkowe zawody w Toruniu były zdecydowanie bardziej udane dla Artioma Łaguty niż Bartosza Zmarzlika. I teraz to właśnie pierwszy z wymienionych żużlowców znajduje się bliżej sięgnięcia po wymarzony tytuł mistrza świata na żużlu. Nie wszystko jednak stracone. W sobotę w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego rywalizacja będzie toczyła się pełną parą i nikt przed startem imprezy nie zaryzykuje stwierdzenia, jakim ostatecznie rezultatem zakończą się pojedynki najlepszych żużlowców na świecie. Artiom Łaguta czy Bartosz Zmarzlik? Bartosz Zmarzlik czy Artiom Łaguta? To okaże się już w sobotni wieczór, a wszystkim fanom nie pozostaje nic innego jak tylko śledzić z zapartym tchem losy nadchodzącej rywalizacji.

GRAND PRIX ŻUŻEL TORUŃ 02.10.2021 GDZIE OGLĄDAĆ?

Sobotnie Grand Prix na żużlu w Toruniu rozpocznie się 2 października o godzinie 19:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z Grand Prix w Toruniu w CANAL+, transmisja internetowa dostępna w płatnej usłudze nC+ GO.

Dawid Tomala wychodził sobie złoty medal i sponsora
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze