Jarosław Hampel wyląduje w Unii Leszno

2017-10-18 8:55 po
Jarosław Hampel
Autor: Wojciech Klepka / CYFRA SPORT Jarosław Hampel

Coraz więcej wskazuje na to, że Jarosław Hampel (35 l.) będzie żużlowcem Unii Leszno. W tym tygodniu "Mały" już trenował na torze im. Alfreda Smoczyka.

Po zakończeniu ostatniego meczu sezonu Hampel poinformował, że odchodzi z Falubazu, ale nie zdradził, gdzie będzie jeździł w sezonie 2018. Jednak w żużlowym środowisku aż huczy od plotek na temat jego przejścia do Unii Leszno. Podsycił je sam żużlowiec, w poniedziałek trenując na torze mistrza Polski.

- Skorzystałem z leszczyńskiej gościnności, za co serdecznie dziękuję. Co do mojej przynależności klubowej, to wszystko powinno wyjaśnić się w pierwszym tygodniu listopada - powiedział radiu "Elka" Hampel.

Nie tylko Jarek Hampel zmienia klub. Niels Kristian Iversen przeniesie się ze Stali Gorzów do Get Well Toruń, a w przeciwnym kierunku powędruje Chris Holder. Stal zasili też indywidualny mistrz Polski Szymon Woźniak, który po dwóch latach opuścił Spartę Wrocław. Nowego klubu szuka również Przemysław Pawlicki (odchodzi ze Stali Gorzów). Wybierze pomiędzy Grudziądzem, Lesznem, Toruniem i Wrocławiem. Z kolei Grzegorz Zengota może odejść z Unii Leszno i wzmocnić Falubaz Zielona Góra.