Jason Crump dalej szuka zatrudnienia w Ekstralidze. Wiemy, z którymi klubami się kontaktował

2020-05-14 14:32 PO
Jason Crump
Autor: Instagram/jasonpcrump Jason Crump.

Nie milkną echa możliwego transferu Jasona Crumpa do polskiej Ekstraligi. Słynny Australijczyk zapragnął znów jeździć w najlepszej żużlowej lidze świata i oferuje swoje usługi klubom.

W środę pisaliśmy o tym, że Crump jest przymierzany do występów w Unii Leszno. Teraz pojawiły się informacje, że zainteresowane Crumpem mogą być inne kluby. A właściwie to Crump jest zainteresowany jazdą w ich barwach. Australijczyk miał negocjować ze Stalą Gorzów, oferował też swoje usługi Unii Leszno.

Terminarz PKO Bank Polski Ekstraklasy. Zmiany w kalendarzu rozgrywek

-  Rozmawiałem z kilkoma klubami w Polsce. Myślę, że polscy promotorzy wiedzą na co mnie stać. Nie ma mowy o powrocie do kompletów punktów i mistrzowskiej formy. Biologia ma swoje prawa. Jednak nie lubię kiedy podważa się moje zaangażowanie w sport – powiedział Crump w wywiadzie dla z polsatsport.pl.

Cristiano Ronaldo mógł grać w Barcelonie! Tam jednak go NIE CHCIELI

Jason Crump jest jednym z najbardziej utytułowanych żużlowców w historii. Trzykrotnie zdobywał indywidualne mistrzostwo świata, trzykrotnie drużynowo i raz jako junior (indywidualnie). Wystąpił w sumie w 145 zawodach Grand Prix, z których wygrał 23. Na podium stał 56 razy, a w finale jechał 77-krotnie. W sumie przez wszystkie lata występów w cyklu Grand Prix zdobył 2006 punktów.

Gregor Schlierenzauer przeszedł zabieg oka. Pokazał DRASTYCZNE WIDEO wywołujące CIARKI GROZY