Kajetan Kajetanowicz pompuje w słusznej sprawie [WIDEO]

2020-07-16 16:10 Waldemar Zawołowicz
Kajetan Kajetanowicz
Autor: Facebook/KajetanKajetanowicz Kajetan Kajetanowic z zespołem LOTOS Rally Team

Kajetan Kajetanowicz (41 l.) znowu podjął wyzwanie. Tym razem nie sam, ale z częścią zespołu LOTOS Rally Team. Wszystko za sprawą akcji pomocy dla dzieci z fundacji siepomaga.pl. "Kajto", jak zawsze, dobro najmłodszych stawia ponad wszystko, dlatego dla akcji wspierania chorych jest nawet w stanie stanąć na głowie. Choć teraz akurat nie musiał. Wystarczyło, że wykonał skromne dziesięć pompek. Przy współpracy trzech kolegów z teamu w kilka sekund z uśmiechem na ustach wykonał zadanie.

Dla Kajetana Kajetanowicza ćwiczenia to chleb powszedni. Wicemistrz świata trzy razy w tygodniu biega i wykonuje plan ćwiczeń, który otrzymał od swojego trenera przygotowania motorycznego. Dlatego zwykłe pompki to dla niego, jak bułka z masłem. Nawet podczas treningu samochodowego Kajto ma czasami zatrzymuje się, żeby wykonać jakieś ćwiczenie dla rozluźnienia mięśni. Co doskonale wpływa na kondycję i samopoczucie kierowcy.

- Sport i ćwiczenia mam we krwi. Bez tego nie wygrałbym żadnego rajdu. Już samo wejście do kokpitu wymaga dużej sprawności. Dlatego regularne treningi to konieczność, ale i też ogromna przyjemność - powiedział kierowca z Ustronia.

Doskonałe przygotowanie fizyczne "Kajty" to zasługa trenera Marka Olszewskiego, który od ośmiu lat dmucha i chucha na formę kierowcy z Ustronia. Szkoleniowiec ma wielki wkład w ostatnie sukcesy kierowcy z Ustronia.

- Będąc czterokrotnym mistrzem Polski nie miałem takiego szkoleniowca i myślałem, że prezentuję najwyższy poziom. Jak bardzo się myliłem. Dopiero trener pokazał mi, jak wielkie rezerwy tkwią w ludzkim ciele. Bez tego nie miałbym czego szukać w światowej czołówce - zakończył "Kajto".

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze