Kibice docenili oferty Kajetanowicza. Rosną ceny na aukcji dla WOŚP

2021-02-08 23:40 Waldemar Zawołowicz
Aukcja ofert Kajetanowicza
Autor: materiały prasowe

Aukcja trwa na dobre! Kombinezon Kajetana Kajetanowicza (41 l.) robi furorę na licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wyniki aukcji WOŚP poznamy 14 lutego, ale już teraz zainteresowanie ubiorem rajdowym Kajetanowicza jest ogromne.

Artysta malarz Szymon Chwalisz (35 l.), który przygotował uniform, wystąpił z Kajetanem na specjalnej prezentacji w siedzibie serwisu Allegro. Wspólnie przed kamerami pokazali sprzęt kierowcy z Ustronia, który został przeznaczony na aukcję WOŚP.

- Trzy dni wcześniej nagraliśmy spot promujący licytację WOŚP. Przy okazji Kajetan wystąpił też w swoim materiale. Była to już czwarta licytacja kombinezonu i z tego, co wiem, zawsze dobrze się one sprzedawały. W tym roku na ubiorze rajdowym domalowałem rodzinne motywy, które Kajtek mocno akcentuje i - dodatkowo - w skrócie opisaliśmy cały poprzedni sezon. Zwycięzca licytacji będzie miał rzeczywiście wspaniałą pamiątkę - mówi Szymon Chwalisz.

Współpraca artysty z Ostrzeszowa z trzykrotnym mistrzem Europy od siedmiu lat rozwija się bardzo dobrze. Chwalisz oprócz malowania obrazów specjalizuje się też w tematyce sportowej i muzycznej. Ozdabia swoimi malowidłami kaski trzykrotnego rajdowego mistrza Europy, a dla muzyków w taki sam sposób koloryzuje gitary. W obu przypadkach wychodzą oryginalne dzieła. W ubiegłym roku namalował nowy kask kierowcy z Ustronia, który oprócz walorów artystycznych i patriotycznych miał też kontekst rodzinny. Widniały na nim odciski dłoni córki Orany, stopy syna Gracjana i ust partnerki Anety. 

- Kajto za dużo sobie w nim nie pojeździł. Dlatego pewnie w tym sezonie pozostanie jeszcze przy nim. Mamy w głowie pewien projekt, szykujemy go do realizacji, ale jeszcze nie chcę zdradzać szczegółów. Z Kajetanem bardzo dobrze nam się współpracuje. Mam duże pole do popisu w realizacji pomysłów, które Kajetan oczywiście musi zaakceptować. Mamy do siebie duże zaufanie - dodaje Chwalisz.

Podobnie wygląda współpraca artysty z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Od 10 lat malarz z Ostrzeszowa wystawia swoje dzieła na licytacje na jej rzecz i cieszą się one bardzo dużą popularnością. Ostatnio był tak zajęty współpracą z ekipą Owsiaka, że dopiero po trzech dniach miał czas, żeby podzielić się wrażeniami z kolejnej edycji.

- Mogę nieskromnie stwierdzić, że z Jurkiem Owsiakiem mamy bardzo serdeczne kontakty. Szef i twórca WOŚP jest po trosze fanem mojej twórczości. Oglądał kombinezon Kajtka, ale był tak zajęty kolejnym finałem tej imprezy, że nie było czasu na dłuższe spotkanie. Rozumiemy się zresztą bez słów i Jurek wie, że podczas WOŚP zawsze może na mnie liczyć - nie ma wątpliwości Chwalisz.

Kajetan Kajetanowicz planuje dalszą współpracę z Chwaliszem. Jest bardzo zadowolony z pomysłów artysty, które bardzo ożywiły i upiększyły jego motoryzacyjny wizerunek. Wiele wskazuje, że wkrótce poznamy kolejne efekty tej współpracy.

- Na jedno jednak Kajto mnie nie namówi. Nie dam się przewieźć na prawym fotelu jego rajdówki. Wolę zdecydowanie lewą stronę w samochodzie - deklaruje Szymon Chwalisz.

link do aukcji kombinezonu Kajetanowicza:

https://allegro.pl/oferta/kombinezon-kajetanowicza-malowany-przez-chwalisza-10174852185

 link do aukcji przejazdu autem rajdowym z Kajetanowiczem:

https://allegro.pl/oferta/przejazd-rajdowy-od-kajetana-kajetanowicza-10144248835

Najnowsze