Koszmarny wypadek podczas wyścigu. Skandal z udziałem dwóch mechaników [WIDEO]

2020-01-11 19:27 MSo
Straszny wypadek podczas wyścigu. Mechanik wpadł na jadący samochód
Autor: Twitter ZRZUT EKRANU Straszny wypadek podczas wyścigu. Mechanik wpadł na jadący samochód

Ułamek sekundy i jedna podjęta decyzja może wpłynąć na to, czy komuś stanie się krzywda lub czy nawet nie zginie. O krok od tragedii było podczas wyścigu Dubai 24, gdy odjeżdżający samochód pokiereszował jednego z mechaników. Dokładniejsze przyjrzenie się wideo pokazuje, że doszło tam do wielkiego skandalu!

Ludzie pracujący jako mechanicy w zespołach rajdowych muszą być jak rodzina. Błąd jednej osoby może przekreślić wszystko, ale trzeba ufać sobie tam bezgranicznie. W przeciwnym razie, o pomyłkę będzie dużo łatwiej. Niestety, nie jest tak w każdym przypadku, a już zwłaszcza przy konkurujących teamach!

Do tragedii mogło dojść podczas wyścigu Dubai 24, gdzie w swojej kategorii wygrała Gosia Rdest. Niestety, nie obyło się bez jednego, koszmarnego wypadku. Na jednym z profili pojawiło się nagranie z alei serwisowej, na którym widać dwóch mechaników i jeden pojazd, który akurat zaczął wyjeżdżać.

Mężczyzna, który wypuszczał auto ze stanowiska, nagle został popchnięty przez innego, który akurat szedł z kołem. Co gorsza, nie był to wypadek, a działanie z premedytacją, które zakończyło się uderzeniem mechanika przez spoiler.  Na całe szczęście nie stało mu się nic poważnego - tak informuje The Independent.

Fani byli bezlitośni i twierdzili, że jeśli mechanicy również posiadają jakieś licencje na wykonywanie swojej pracy, to sprawca wypadku powinien zostać jej momentalnie pozbawiony! - To powinien być natychmiastowy zakaz dla tej osoby i akcja dyscyplinarna dla zespołu, który go zatrudniał - twierdzi jeden z użytkowników Twittera.

Najnowsze