Lewis Hamilton zrobił sobie SZALONE selfie na harleyu! [ZDJĘCIE]

2016-03-16 13:41

Lewis Hamilton łapie formę przed ruszającym w ten weekend sezonem Formuły 1. Na razie nie w bolidzie, ale na swoim harleyu. I mógł mieć z tego powodu spore kłopoty. Okazuje się, że w Nowej Zelandii nie toleruje się kierowców z komórkami. W ręku.

To nie byl udany pobyt w największym mieście Nowej Zelandii, Auckland, dla brytyjskiego mistrza swiata. Najpierw nie wiadomo dlaczego nie pozwolono mu wejść do znanego kasyna, Sky Casino. - Potraktowali mnie jak śmiecia. Nie mogę uwierzyć, jak są opryskliwi - zagrzmial kierowca mercedesa.

Formuła 1 w pigułce. Wszystko co powinieneś wiedzieć o sezonie 2016

Wsiadł więc na swojego harleya i zaczął sunąć po autostradzie. Robiac sobie w tym czasie serię filmów i zdjęć selfie. Sprawą zajęła się policja - od 2009 roku kierowca w tym kraju w ogóle nie może rozmawiać przez telefon komórkowy. Ale sprawę... umorzyła. Bo wideo i zdjęcia... nie byly wystarczającym dowodem.

Już w piątek Hamilton zamieni motor na bolid F1. W maszynie pędzącej ponad 250 km/h miejsca na selfie nie będzie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze