Ma 89 lat, urodził mu się syn i chce kolejnego dziecka! Legenda F1 bierze magiczne pastylki. To nie VIAGRA!

2020-07-06 9:47 Bol
Bernie Ecclestone
Autor: AP PHOTO/KAMRAN JEBREILI Bernie Ecclestone

Bernie Ecclestone cały czas korzysta z życia. Na przełomie czerwca i lipca, legendarna postać F1 doczekała się kolejnego potomka, pierwszego syna. Mimo sędziwego wieku, były szef serii wyścigowej chciałby mieć jeszcze jedno dziecko. Sam otwarcie przyznaje, że cały czas daje sobie radę w sprawach łóżkowych i nawet nie musi korzystać z viagry. Twierdzi, że żona daje mu tylko jedne magiczne pastylki!

Przez lata był szefem Formuły 1 i zbudował jej potęgę! Bernie Ecclestone jest o dwadzieścia lat starszy niż najsłynniejsza seria wyścigowa na świecie, a i tak cały czas myśli o powiększaniu swojej rodziny. Na spokojnej emeryturze doczekał się w końcu pierwszego syna. 89-latek przyznał, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tej sprawie.

W Austrii działy się CUDA! Bottas wygrał szalony wyścig o GP Austrii

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ecclestone cieszy się, że dla swojego syna będzie miał więcej czasu. - Bardziej martwiłem się doglądaniem biznesu niż ich. Teraz mam więcej czasu w swoich rękach i chciałbym go spędzić z synem, gdy będzie dorastał - zapowiada były szef F1. Dodał też, że rozważa kontynuowanie rozszerzania swojego rodu. - Może powinien mieć braciszka lub siostrzyczkę - zastanawia się cytowany przez RT.com.

Dziennikarze pytali 89-latka, czy ten wspomaga się jakkolwiek farmakologicznie. Ecclestone twierdzi, że nie. - Nic nie biorę. Fabiana daje mi tabletki, ale to witamina D. Nie biorę nic innego - otwarcie przyznaje.

GROŹNE sceny przed GP Austrii. Bolid Williamsa tańczył jak na lodzie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Ecclestone sprzedał Formułę 1 w ręce Liberty Media za gigantyczną sumę ok. ośmiu miliardów funtów. Bernie ustawił się do końca życia, a także zapewnił dostatnie życie kilku pokoleniom do przodu.

Najnowsze