Marzenia Roberta Kubicy LEGŁY W GRUZACH. Polscy kibice będą zawiedzeni

2020-10-14 18:43 md
Robert Kubica
Autor: East News Robert Kubica

Powoli dobiega końca sezon 2020 Formuły 1, który był pełen trudności wynikających naturalnie z wybuchu pandemii koronawirusa. Włodarze poszczególnych zespołów oraz całej organizacji spoglądają już w kierunku kolejnego roku. Kompletowane są także kadry wszystkich teamów. W tym aspekcie na dobre wieści nie mogą jednak liczyć sympatycy polskiego rodzynka w F1, Roberta Kubicy.

Robert Kubica wznowił swoją karierę w Formule 1 w 2019 roku, ale miesiące spędzone w szeregach Williamsa przyniosły więcej rozczarowania niż radości. W kolejnym rozdaniu Polak nie mógł liczyć na stanowisko podstawowego kierowcy żadnego z zespołów, dlatego zdecydował się objąć posadę rezerwowego w Alfa Romeo Racing ORLEN. Z nadzieją, że być może w kolejnej edycji uda mu się uzyskać miano zawodnika startowego.

Iga Świątek w ZWIEWNEJ sukience u prezydenta. TAKIEJ jej jeszcze nie widzieliście! [TYLKO U NAS]

Wszystko wskazuje jednak na to, że nadzieje te są próżne. A to dlatego, że o punkty dla Alfy mają walczyć w przyszłym sezonie Mick Schumacher oraz Kimi Raikkonen. Wydawało się, że drugi z wymienionych - ponad 40-letni Fin - zdecyduje się już na zakończenie kariery, ale nic z tych rzeczy. Aktualnie sprawy zmierzają w kierunku kontynuowania przez niego przygody na torach Formuły 1.

Fani liczący na powrót Roberta Kubicy do jazdy w F1 z pewnością mogą czuć się nieco zawiedzeni. Póki co krakowianinowi pozostaje skupić się na jak najlepszy występach w serii DTM, gdzie jednak w swoim BMW zdecydowanie nie bryluje i na ogół zajmuje ostatnie pozycje w klasyfikacji.

Super Raport 14.10 (Goście: Jarosław Biliński - wiceprezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie, Jacek Prusinowski - Radio Plus)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze