Iga Świątek w ZWIEWNEJ sukience u prezydenta. TAKIEJ jej jeszcze nie widzieliście! [TYLKO U NAS]

2020-10-14 17:03 kkn
Iga Świątek
Autor: MAREK KUDELSKI/SUPER EXPRESS Iga Świątek

Iga Świątek przez najbliższe tygodnie będzie jedną z najpopularniejszych osób w Polsce. Trudno się temu dziwić, bo tenisistka z Raszyna dokonała rzeczy wielkiej. Nim uda się na urlop musi wypełnić kilka zawodowych obowiązków. W środę była między innymi na konferencji prasowej, a także udała się na spotkanie z prezydentem Warszawy. Na tym pojawiła się natomiast w kreacji, którą u Świątek możemy zobaczyć bardzo rzadko.

Zwycięstwo w Roland Garros na zawsze przejdzie do historii polskiego sportu. Iga Świątek dokonała tego jako pierwsza reprezentantka Polski. Co więcej, takiego sukcesu nikt nie mógł się spodziewać, bo 19-latka w Paryżu nie była faworytką do triumfu. Tą stała się dopiero po pokonaniu Simony Halep w IV rundzie turnieju. Polka aż do decydującego spotykania nie straciła seta i w wielkim stylu została mistrzynią French Open. Tak wielkiego sukcesu polski sport jeszcze nie widział.

Iga Świątek zaliczyła WIELKĄ WTOPĘ. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE wiele wyjaśnia

Świątek od razu awansowała do rangi bohaterki narodowej i jest na ustach wszystkich. Nawet tych, którzy nie interesowali się do tej pory tenisowymi wydarzeniami. 19-latka w nocy z poniedziałku na wtorek wróciła do Polski, a w środę czekał ją prawdziwy maraton. Triumfatorka Roland Garros pojawiła się na konferencji prasowej na stadionie Legii Warszawa.

Odkryliśmy tajemnicę imienia Igi Świątek. Nieznany fakt wyszedł na jaw

Świątek została zaproszona również do ratusza. Tenisistka spotkała się z prezydentem Warszawy, Rafałem Trzaskowskim. Na tym spotkaniu 19-latka pokazała się w czarnej, zwiewnej sukience, na którą założyła kurtkę w takim samym kolorze. Wraz ze Świątek był jej tata Tomasz, który prowadził eleganckiego Lexusa (o samochodzie Igi dokładnie pisaliśmy tutaj - KLIKNIJ i ZOBACZ) oraz Daria Abramowicz.

Marcin Wrzosek o SEKSIE przed walką, NAJMANIE i SKANDALU na gali FEN [Arena Koloseum #7]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze