Motor Lublin - Unia Leszno TV NA ŻYWO. Motor - Unia LIVE ONLINE DZISIAJ. Motor - Unia GDZIE OGLĄDAĆ 6.05.2022. Motor Lublin - Unia Leszno NA KTÓRYM KANALE w TV

2022-05-06 16:36
Maksym Drabik, Motor Lublin
Autor: Cyfra Sport Maksym Drabik

Motor Lublin - Unia Leszno TV NA ŻYWO. Motor - Unia LIVE ONLINE DZISIAJ. Motor - Unia GDZIE OGLĄDAĆ 6.05.2022. Motor Lublin - Unia Leszno NA KTÓRYM KANALE w TV. To co najciekawsze w 5. rundzie spotkań w PGE Ekstralidze odbędzie się w piątkowy wieczór w Lublinie. Tamtejszy Motor na własnym terenie podejmie Unię Leszno. Oba zespoły nie zaznały jeszcze goryczy porażki w tym sezonie. Motor - Unia TV NA ŻYWO. Motor - Unia DZISIAJ GDZIE OGLĄDAĆ?

Motor - Unia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Motor - Unia GDZIE OGLĄDAĆ ONLINE?

Sezon PGE Ekstraligi powoli się rozkręca i po pierwszych czterech rundach można już pomału wskazywać, kto będzie walczył o mistrzostwo Polski, a kto będzie musiał stoczyć batalię o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. W tym pierwszym gronie są niewątpliwie dwa zespoły, które w piątkowy wieczór zmierzą się ze sobą. Mowa tutaj oczywiście o Motorze Lublin i Unii Leszno. Zespół ze wschodu Polski jak na razie jest bezbłędny. Lublinianie pokonali Stal, Włókniarza, GKM oraz Apator i na swoim koncie mają komplet zwycięstw. Ewidentnie widać, że wicemistrzostwo Polski rozbudziło jedynie apetyty w Lublinie i w tym roku Motor chce zrobić jeszcze więcej. Najpierw jednak świetną formę będzie musiał udowodnić przeciwko silnemu zespołowi, jakim jest Unia Leszno. Drużyna ta również nie przegrała jeszcze meczu, ale ma punkt mniej od Motoru.

Motor - Unia NA KTÓRYM KANALE? Motor Lublin - Unia Leszno 6.05.2022 TRANSMISJA NA ŻYWO

Wszystko za sprawą remisu ze Stalą Gorzów w drugiej rundzie tego sezonu. Wydaje się, że minimalnymi faworytami tego spotkania są gospodarze, ale zwycięstwo Unii również nie będzie wielkim zaskoczeniem. Historia spotkań między zespołami pokazuje, że przeważnie wygrywają gospodarze, co na pewno jest optymistyczną prognozą dla wicemistrzów Polski.

Mecz Motor Lublin - Unia Leszno odbędzie się w piątek 6 maja. TRANSMISJA z meczu Motor - Unia TV NA ŻYWO na kanale Eleven Sports 1. Mecz online będzie można obejrzeć na platformie Canal+Online oraz w płatnej aplikacji Eleven Sports. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:30.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze