Robert Kubica

i

Autor: SE Robert Kubica

Nowa rola dla Kubicy?

Nadejdą wielkie zmiany w życiu Roberta Kubicy? Mogą mieć na niego specjalny plan, bardzo w niego wierzą!

2022-07-19 14:46

Robert Kubica już praktycznie nie występuje w F1, co wcale nie oznacza, że może nie zostać na dłużej w teamie Alfy Romeo. Jak twierdzi Frederic Vasseur, szef zespołu Alfa Romeo F1, polski kierowca w najlepszej klasie wyścigowej świata będzie mógł liczyć na zupełnie nową rolę. Jak sam twierdzi, były kierowca BMW Sauber jest wyjątkowo cennym członkiem teamu.

Robert Kubica będzie miał nowe zadania w teamie Formuły 1? Według ustaleń medialnych rezerwowy kierowca Alfy Romeo może za jakiś sprawdzić się w zupełnie innej roli w F1. Jak twierdzi szef teamu Frederic Vasseur w rozmowie z "Motorsport Total", chciałby znaleźć nową rolę w teamie. Czy to oznacza nowe otwarcie w karierze Polaka?

Gwiazdor wróci do warszawskiej Legii? Grał z nią jeszcze w Lidze Mistrzów, to może być hit

Robert Kubica z nową rolę? Mają na niego specjalny plan

Jak mówi Vasseur, Kubica może pozostać w teamie F1, jednak są prace nad tym, aby objął w nim zupełnie nową rolę. Włodarz drużyny Alfy Romeo jest bardzo otwarty na takie rozwiązanie i nie ukrywa, że chciałby z nim pracować w przyszłości.

 - Mam nadzieję, że znajdziemy Robertowi nową rolę w zespole. Jest z nami od kilku lat i chciałbym znaleźć rozwiązanie dla ewentualnej współpracy w przyszłości, ale na razie nie mam żadnych pomysłów. Ufam mu, choć nie zawsze łatwo się z nim porozumieć, ale to normalne u kierowcy wyścigowego - powiedział Frederic Vasseur w rozmowie z "Motorsport Total".

Tak podrożało piwo w restauracji Lewandowskiego! Inflacja mocno uderzyła, ogromny skok cenowy

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta Kubicy, przejdź do galerii poniżej.

Szef Alfy Romeo szczerze o Polaku. Widzi w nim wielką wartość dla teamu

-  Kubica nie jest sponsorem. Oczywiście musimy mieć świadomość, że dla Orlenu ważne jest, aby Robert był w jakiś sposób zaangażowany i był częścią zespołu. Kubica już teraz wykonuje jednak świetną robotę. Ma bardzo dobre informacje techniczne i zawsze dobrze, że mamy czasem inne spojrzenie na to, co robimy. Gdy dostaje szansę w treningu, jest to zawsze coś konstruktywnego - dodał Vasseur.

Sonda
Czy Robert Kubica dostanie jeszcze angaż w Formule 1?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze