Robert Lewandowski

i

Autor: East News

Coraz drożej!

Tak podrożało piwo w restauracji Lewandowskiego! Inflacja mocno uderzyła, ogromny skok cenowy

2022-07-19 12:10

Robert Lewandowski stał się piłkarzem Barcelony, co wzbudziło wielkie emocje wśród kibiców polskiego futbolu. Jak wszyscy wiemy, Lewandowski prowadzi swój lokal gastronomiczny i co ciekawe, jego działalność też padła ofiarą inflacji! Zaobserwować to możemy po cenach piwa, które jeszcze rok temu było o wiele tańsze. Przecieramy oczy ze zdziwienia, nastąpił ogromny skok cenowy.

Robert Lewandowski został właśnie piłkarzem Barcelony i już niebawem będzie czarował swoich fanów występami w hiszpańskiej LaLidze. Wiemy jednak, że piłka nożna to niejedyne źródło zarobkowania piłkarza reprezentacji Polski, który prowadzi także restaurację i bar "Nine's" w Warszawie. Okazuje się, że szalejąca inflacja daje się odczuć także w karcie lokalu. Jeszcze rok temu piwo było tam zdecydowanie tańsze. Mamy dokładne ceny.

Robert Lewandowski ma swoją restaurację. Wielka podwyżka cen!

Otwarcie restauracji przez Roberta Lewandowskiego, które miało miejsce jesienią 2021 roku, spotkało się z olbrzymim zainteresowaniem fanów piłkarza, którzy tłumnie ustawiali się w kolejkach do lokalu. Okazuje się, że zeszłoroczne ceny, które i tak dla wielu gości były duże, uległy jeszcze powiększeniu. Da się to odczuć, czytając kartę barową restauracji, w której dopatrzyliśmy się podwyżek cen piwa. Trzeba przyznać, że za łyk złotego trunku trzeba o Lewandowskiego zapłacić niemałe pieniądze. Aby zobaczyć, jak wygąda sytuacja cenowa w restauracji Lewandowskiego, przejdź do galerii poniżej.

Sonda
Jak oceniasz ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze