Netflix w końcu wypuści serial z Kubicą. Kibice będą zachwyceni!

2020-02-05 14:16 DaO
Robert Kubica
Autor: East News Robert Kubica

Wielkim hitem okazał się pierwszy sezon serialu o Formule 1 "Drive to survive", który wyprodukował Netflix. Dzięki tej serii fani królowej sportów motorowych mogli przekonać się, jak wygląda praca kierowców, mechaników i szefów zespołów od kuchni. Niebawem premierę będzie miał drugi sezon tego serialu. W tym jedną z głównych ról ma odegrać Robert Kubica.

Kibice o zakulisowych działaniach teamów F1 dowiadują się najczęściej z mediów. Nową możliwością zobaczenia, jak wszystko wygląda w praktyce okazał się serial Netfliksa. Kamery bacznie śledziły poczynania kilku najlepszych kierowców na świecie. Można było podsłuchać szorstkie rozmowy między nimi, a mechanikami, a także zobaczyć obrazki, których nie pokazała żadna telewizja.

Nie dziwi więc, że "Drive to survive" okazało się hitem. Widzowie będą mogli niebawem obejrzeć drugą serię serialu. Co więcej, jeden z odcinków może przyciągnąć baczną uwagę polskich kibiców. Według nieoficjalnych informacji bohaterem jednego odcinka ma być Robert Kubica. O udziale Polaka w produkcji Netfliksa mówiło się od dawna, bo kamery towarzyszą mu już od dłuższego czasu.

Producenci byli nawet w Warszawie, kiedy Kubica podjął współpracę z Orlenem, która pomogła mu w powrocie do wyścigów w F1. Amerykańska korporacja Liberty Media, która obecnie rządzi w F1 ma również nadzieje, że dzięki serialowi uda się przyciągnąć fanów ze Stanów Zjednoczonych do Formuły 1. Pewien progres widać było już po pierwszym sezonie. Drugi premierę będzie miał 28 lutego.

Najnowsze