OKROPNA śmierć młodziutkiej zawodniczki. SZOKUJĄCE fakty dotyczące tragedii z udziałem 21-latki

2020-10-15 16:01 kkn
Laura Salvo
Autor: Instagram Laura Salvo

Od tragicznych zdarzeń na Rajdzie Vidreiro Centro de Portugal upłynęło już kilka dni, a świat sportów motorowych nadal nie może otrząsnąć się po tym, co stało się zaledwie 600 metrów od startu. Po wypadku życie straciła 21-letnia pilotka Laura Salvo. Okazuje się, że dramatu można byłoby uniknąć, gdyby organizatorzy nie postanowili "uatrakcyjnić" zawodów.

W sobotę światem sportów motorowych wstrząsnęła informacja o potwornej śmierci 21-letniej Laury Salvo. Do dramatycznych scen doszło podczas rajdu Vidreiro Centro de Portugal. Młoda kobieta pełniła rolę pilota w samochodzie prowadzonym przez Miquela Sociasa. Ich auto tuż po starcie wypadło z trasy i wpadł do lasu. Siła zderzenia była na tyle mocna, że Salvo nie przeżyła wypadku. Akcja ratownicza przeprowadzona było błyskawicznie, bo już po kilkudziesięciu sekundach na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, ale obrażenia zawodniczki okazały się zbyt poważne, aby udało się uratować życie 21-latki.

Polska flaga ZBEZCZESZCZONA podczas meczu Ligi Narodów? Ogromny SKANDAL [ZDJĘCIE]

Po kilku dniach od tej wielkiej tragedii na jaw wychodzą nowe fakty. Niewykluczone, że dużą część odpowiedzialności za ten dramat ponoszą organizatorzy rajdu. Według dziennikarzy "Marci" trasa ustawiona była nieco inaczej niż zazwyczaj i miała stanowić większe wyzwanie dla kierowców. Organizatorzy ustawili na trasie bele słomy.

STRASZNE wiadomości z polskiego klubu! 27 osób z koronawirusem, mecz odwołany!

Te miały stanowić sztuczne szykany i wpłynąć na bardziej efektowną rywalizacje. Kierowca biorący udział w rajdzie zdradził, że już podczas zapoznawania się z trasą zwrócił uwagę na ten fragment etapu. - Miałem już złe przeczucia podczas zapoznawania się z trasą. Poprosiłem mojego pilota, by zapisał w notatkach "dużo ostrożności". W dniu rajdu w tym miejscu mocno hamowałem - powiedział zawodnik, który nie chciał ujawniać swojego nazwiska. To właśnie w tym miejscu doszło do tragedii z udziałem Salvo.

Marcin Wrzosek o SEKSIE przed walką, NAJMANIE i SKANDALU na gali FEN [Arena Koloseum #7]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze