Okropny wypadek Taia Woffindena na Speedway of Nations! Przerażające sceny w Manchesterze

2021-10-16 19:17
Wypadek Taia Woffindena na Speedway of Nations
Autor: ZRZUT EKRANU Wypadek Taia Woffindena na Speedway of Nations

Na sobotnich zawodach Speedway of Nations doszło już do dwóch niebezpiecznie wyglądających zdarzeń. Już w 6. biegu z dużym impetem w bandy wpadli Szwedzi Pontus Aspgren i Jacob Thorssell. W biegu 18. doszło do jeszcze gorzej wyglądające zdarzenia. Tai Woffinden zahaczył o jednej z rywali i z potężną siłą uderzył w bandę okalającą tor.

Speedway of Nations w Manchesterze to zawody, na które fani żużla czekali z dużymi nadziejami na wielkie widowisko. To się na szczęście sprawdziło, a Polacy w składzie Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i Jakub Miśkowiak spisywali się znakomicie. Niestety, nie zabrakło także tego, co w żużlu możemy oglądać częściej niż byśmy chcieli. Już w 6. biegu upadek zaliczyli Pontus Aspgren i Jacob Thorssell. Szwedzki duet mocno rozbił się o bandy, jednak po dłuższej chwili obaj zdołali się podnieść. Niestety, to nie był koniec kraks tego dnia. W biegu 18. w rywalizacji Brytyjczyków z Australijczykami. Na wyjściu z jednego z wiraży Tai Woffinden jechał przy samej bandzie, ale wyrzucony z zakrętu do zewnętrznej Jason Doyle zamknął mu drogę – Anglik, który jechał dużo szybciej, uderzył nogą o motocykl rywala, spadł ze swojej maszyny i z potężną siłą uderzył w bandy okalające tor. Przy Woffindenie szybko pojawiły się służby medyczne i po kilku długich minutach zawodnik zdołał podnieść się i opuścić tor na własnych nogach. To wspaniała informacja, bo zdarzenie wyglądało na niezwykle groźne.

Robert Kubica przekazał znakomitą wiadomość. Pojedzie w MŚ!

Sonda
Czy interesuje Cię żużel?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze