Poważne oskarżenia wobec prezesa 9-krotnego mistrza Polski! Został zatrzymany przez służby

2022-06-09 8:19
Stadion Stali Gorzów
Autor: PRZEMYSLAW SZYSZKA/SE/EAST NEWS Stadion Stali Gorzów

Szokujące informacje obiegły świat żużla. W środowy wieczór w cieniu spotkania Belgia - Polska pojawiły się zaskakujące wieści. Według informacji lokalnych mediów, zatrzymano prezesa 9-krotnego mistrza Polski Stali Gorzów Wielkopolski, Marka G.! Ciążą na nim naprawdę poważne oskarżenia.

Niepokojące informacje obiegły lubuskie media. Jak poinformowała GazetaLubuska.pl, doszło do zatrzymania prezesa Stali Gorzów Wielkopolski, Marka G.! Na razie brak oficjalnego komunikatu klubu w tej sprawie. Ten najprawdopodobniej pojawi się w czwartek. Do mediów wyciekły jedynie szczątkowe informacje o sprawie i w wielu aspektach są one sprzeczne. Jak zauważa portal SportoweFakty.wp.pl, niejasności pojawiają się nawet w kwestii polecenia zatrzymania. Niektóre źródła twierdzą, że było ono na zlecenie CBA, inni, że CBŚP.

Prezes Stali Gorzów zatrzymany!

Marek G. jest prezesem Stali Gorzów od 2019 roku i za jego kadencji klub wrócił do walki o medale. Zdaniem "Gazety Lubuskiej" zatrzymanie ma związek z domniemanymi przestępstwami finansowymi. Sprawa ma dotyczyć możliwych przestępstw podatkowych, a w tle są wielomilionowe sumy.

NIE PRZEGAP! Fatalny wypadek gwiazd żużla. Dramatyczna diagnoza po upadku Pawlickiego i Pedersena, to katastrofa

Zdaniem portalu "Gorzów Wielkopolski Nasze Miasto" Marek G. został przewieziony do Częstochowy, gdzie odbędzie się posiedzenie aresztowe. Oprócz niego zatrzymano wiele innych osób.

Sonda
Czy interesuje Cię żużel?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze