Przełomowe wieści o stanie zdrowia Schumachera! Wiemy, co często robi z przyjacielem

2020-10-31 18:08 mso
Michael Schumacher
Autor: East News Michael Schumacher

Stan zdrowia Michaela Schumachera od czasu wypadku na nartach to jedna z największych sportowych zagadek na świecie. Rodzina byłego mistrza Formuły 1 dokładnie pilnuje prywatności, a z posiadłości wycieka bardzo mało informacji. Nowe wieści przekazał jego bliski przyjaciel Jean Todt. Szef FIA zdradził, co często robi z legendą "królowej motorsportu".

To jedna z najtragiczniejszych historii w świecie sportu. Michael Schumacher, siedmiokrotny mistrz globu Formuły 1, zaliczył tragiczny wypadek podczas jazdy na Alpach. Po uderzeniu w kamień rozpoczęła się walka o jego życie. Ta została wygrana, ale dziś nie wiadomo, jak wygląda zdrowie niemieckiego kierowcy. Szczątkowe informacje zdradzają jego bliscy i przyjaciele. Wszystko wskazuje na to, że "Schumi" jest w stanie wegetatywnym.

Robert Kubica będzie jeździł w Formule 1?! Znamy KONKRETNĄ odpowiedź, wszystko JASNE

Syn Michaela Schumachera, Mick może w nadchodzącym sezonie jeździć w F1! Zobacz, jak wygląda!

Nowe informacje o stanie zdrowia Schumachera przekazał Jean Todt, bliski przyjaciel Schumachera. Szef FIA regularnie wizytuje niemieckiego ex-kierowcę. W rozmowie z "Telegraaf.nl" zdradził, co często robią wspólnie. - Nadal walczy razem z rodziną i lekarzami. Widuję się z nim regularnie. Oglądamy razem telewizję - powiedział Todt.

Nie wiadomo jednak, czy Schumacher jest świadomy tego, co dzieje się dookoła niego. Todt na pytanie, czy Michael cieszy się z sukcesów Micka odpowiedział wymijająco. - Nie chcę wchodzić w szczegóły, ponieważ jest to jego prywatna sprawa - szybko uciął temat. To może potwierdzać dotychczasowe plotki mówiące o tym, że legenda Ferrari nie jest w stanie rozmawiać i komunikuje się jedynie oczami.

Robert Kubica UKRYWAŁ to 18 lat. WYCIEKŁO! Wszystko jest na ZDJĘCIACH, wydawało się NIEMOŻLIWE!

Już siedem lat minęło od wypadku Schumachera. Według relacji hiszpańskich mediów, od miesiąca Schumacher przebywa w nowej posiadłości na Majorce.

Najnowsze