Michael Schumacher

i

Autor: East News Michael Schumacher

nie ma nadziei

Przerażające wieści na temat stanu zdrowia Michaela Schumachera. To słowa nie pozostawiają złudzeń

2023-09-10 7:21

Michael Schumacher był jednym z najlepszych kierowców Formuły 1 w całej historii tej dyscypliny i z pewnością jest jej prawdziwą legendą. Niestety, od niemal 10 lat świat nie ma z nim żadnego kontaktu po fatalnym wypadku, jakiego Niemiec doznał jeżdżąc na nartach. W opinii najbliższych przyjaciół Schumachera nie ma już szans, na jego powrót choćby do częściowej sprawności.

Dokładne informacje na temat stanu zdrowia Michaela Schumachera trzymane są w ścisłej tajemnicy, a w ich posiadaniu są jedynie najbliższa rodzina byłego kierowcy rajdowego, lekarze oraz garstka najbliższych przyjaciół, którzy mogą odwiedzać Schumachera. Choć nie przekazują oni konkretnych wieści na temat stanu Niemca, to po ich wypowiedziach można wiele wnioskować. Tym razem na bardzo szczerą odpowiedź na temat Schumachera zdecydował się Roger Benoit, dziennikarz i przyjaciel byłego kierowcy. Jego słowa nie pozostawiają fanom już żadnych złudzeń.

Przyjaciel Schumachera rozwiał wątpliwości. „Nie ma nadziei”

Roger Benoit przez wiele lat znał się z Schumacherem i przez ten czas panowie nie raz mieli ze sobą na pieńku. W rozmowie ze szwajcarskim „Blickiem” wspominał on najróżniejsze historie związane z Schumacherem. Nie mogło jednak zabraknąć pytania o aktualny stan byłego kierowcy i choć Benoit zapytany o to, czy wie, jak sobie radzi Schumacher, odpowiedział przecząco, to zacytował wypowiedź jego syna.

Jest tylko jedna odpowiedź na to pytanie, a jego syn Mick udzielił jej w jednym ze swoich rzadkich wywiadów w 2022 r.: "Dałbym wszystko, aby porozmawiać z tatą". To zdanie mówi wszystko o tym, jak jego ojciec radzi sobie od ponad 3,5 tys. dni. Sprawa bez nadziei – podsumował bardzo dosadnie Benoit.

Futbologia Extra, odc. 6

QUIZ. Czy naprawdę wiesz wszystko o rodzinie Lewandowskich? W tym quizie schody zaczynają się od 7 pytania!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię mama Roberta Lewandowskiego?
Najnowsze