Przez lata o tym zdjęciu Kwaśniewskiego w różu milczano. Niewielu mogło je zobaczyć, teraz wyszło na jaw

2021-10-21 19:11
Aleksander Kwaśniewski
Autor: SE Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski przez dwie kadencje był prezydentem Polski. W czasie swojego urzędowania na najwyższym stanowisku w kraju dał się poznać nie tylko jako dobry polityk, lecz także wielki fan sportu. Do dziś jest stałym gościem na najważniejszych wydarzeniach, w tym meczach piłkarskiej reprezentacji naszego kraju. W sieci pojawiło się zdjęcie, jakiego nikt się nie spodziewał. Prezydent Kwaśniewski wyraźnie łączył sportową pasję z zamiłowaniem do... różu!

Aleksander Kwaśniewski do dziś wspominany jest przez wielu Polaków jako najlepszy prezydent po 1989 roku. Rolę głowy naszego państwa pełnił w latach 1995-2005. Jak każdy polityk miał chwile lepsze i gorsze, ale jego wizerunek z pewnością ocieplało inteligentne poczucie humoru i poczucie wspólnoty z rodakami w czasie ważnych sportowych imprez. W ich trakcie Kwaśniewski zmieniał się z poważnego prezydenta w prawdziwego fana. Gorąco dopingował biało-czerwonych, co zresztą robi do dziś. Jednak po zdjęciu, które wyciekło do internetu, widać wyraźnie, że Aleksander Kwaśniewski nie pasjonował się wyłącznie piłką nożną, z którą jest szczególnie kojarzony.

Kulesza wymienia ludzi obsadzonych przez Bońka! Dostał specjalną zgodę, nadzwyczajne porządki

Aleksander Kwaśniewski na żużlu. Różowy kask

Aleksander Kwaśniewski najwyraźniej interesuje się gorąco również żużlem, który zajmuje szczególne miejsce w hierarchii sportów w Polsce. Wielu powtarza, że gdyby nie kraj nad Wisłą, to ta dyscyplina sportu po prostu by umarła. Tymczasem w naszym społeczeństwie żużel wciąż cieszy się niesamowitą popularnością, choć na motocyklu zasiadali w życiu nieliczni. Na zdjęciu sprzed lat widać, że takiego zaszczytu dostąpił właśnie Aleksander Kwaśniewski. Prezydent przywdział plastron klubu z Piły i swobodnie czuł się na potężnej maszynie.

Uwagę na fotce, o której dotychczas milczano, przyciąga ubranie Aleksandra Kwaśniewskiego. Na kostiumie widać różowe wstawki, co w tamtych czasach mogło uchodzić za sporą ekstrawagancję. To nie wszystkie elementy ubioru w tym kolorze. Jeszcze bardziej szalony wydaje się kask prezydenta, który różu ma jeszcze więcej.

Adam Małysz pokazał szokujące zdjęcie dziecka. Nie do wiary, że odważyło się to przy nim zrobić!

Sportowa pasja Kwaśniewskiego

Aleksander Kwaśniewski znany jest ze swojego zamiłowania do sportu. W zasadzie na każdym ważnym meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej w naszym kraju możemy zobaczyć go na trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie. Niejednokrotnie wypowiadał się również na tematy związane ze sportem i nie wypadał przy tym blado. Wielu może uważać go nawet za eksperta w dziedzinie, która dla milionów rodaków jest sferą niemal sakralną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze