Adam Małysz i Izabela Małysz

i

Autor: SE Adam Małysz i Izabela Małysz

Adam Małysz pokazał szokujące zdjęcie dziecka. Nie do wiary, że odważyło się to przy nim zrobić!

2021-10-20 20:54

Adam Małysz postanowił podzielić się z kibicami kolejnymi przemyśleniami. Od czasu gdy zakończył profesjonalną karierę skoczka narciarskiego znacznie chętniej nawiązuje kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem na Instagramie pokazał fotkę pewnego dziecka. Sam "Orzeł z Wisły" nie mógł uwierzyć w to, na co odważył się młodzian.

Adam Małysz w latach swojej kariery słynął nie tylko z prawdziwego dynamitu w nogach, który pozwalał mu osiągać niesamowite odległości na skoczniach całego świata. "Orzeł z Wisły" był ceniony również za styl swoich prób. Nienaganny lot często towarzyszył jego skokom i nic dziwnego, że na aspekt techniczny zwraca uwagę także dzisiaj, pełniąc funkcję dyrektora polskiej kadry. Małysz nie skupia się jednak tylko na najbardziej znanych zawodnikach w kraju. Już teraz bacznie przygląda się młodym adeptom dyscypliny, a ostatnio wielkie wrażenie zrobił na nim jeden z juniorów, który zaprezentował wielką odwagę.

Piotrowi Żyle udawało się to długo ukrywać. Marcelina Ziętek może się wkurzyć!

Małysz pokazał zdjęcie dziecka. Szokujące ujęcie

Adam Małysz, choć po zakończeniu kariery skupia się przede wszystkim na publikowaniu w sieci materiałów z życia prywatnego, tym razem postawił na czysty sport. Gościł niedawno na zawodach juniorów i wypatrzył tam niezwykły talent. Młody zawodnik zaprezentował kunszt, ale przede wszystkim odwagę. Na zdjęciu wyraźnie widać, że mimo braku doświadczenia zdecydował się na skok w stylu, który pokazywali wyłącznie najlepsi w tej dyscyplinie i który wymaga od zawodnika przełamania swoich barier. Co więcej, nie sparaliżowało go nawet baczne oko polskiego mistrza. Małysz porównał juniora do legendarnego Japończyka, jakim był Kazuyoshi Funaki.

Wielka chwila w życiu córki Kubackiego! Ten dzień wreszcie nadszedł, żona skoczka wszystko pokazała

Tak Małysz ocenił skoczka

Adam Małysz zwrócił uwagę przede wszystkim na nisko położoną głowę młodego zawodnika. Taka postawa jest zawsze wysoko oceniania przez sędziów, ale trzeba mieć zaufanie do własnych umiejętności, by ją zaprezentować. "Mamy bardzo zdolną, ale i...ODWAŻNĄ młodzież! Ostatnio na zawodach o Puchar Adama Małysza jeden z zawodników skoczył w stylu Kazuyoshiego Funaki (głowa między nartami)" - napisał na Instagramie legendarny skoczek z Wisły. "Jaki skoczek, waszym zdaniem, ma najlepszy styl lotu?" - zadał po chwili fanom pytanie. W odpowiedziach najczęściej pojawiało się nazwisko... Kamila Stocha!

Sonda
Czy Adam Małysz to najlepszy polski sportowiec w historii?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze