Piotrowi Żyle udawało się to długo ukrywać. Marcelina Ziętek może się wkurzyć!

2021-10-20 20:18
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Autor: Instagram Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Piotr Żyła to dziś jeden z najpopularniejszych polskich sportowców. Skoczek narciarski sławę zawdzięcza nie tylko świetnym występom na obiektach całego świata. Charakterystyczny śmiech i kwieciste wypowiedzi to kolejne ze znaków rozpoznawczych "Wiewióra". Niektórzy kojarzą go również ze związku z aktorką i modelką Marceliną Ziętek. Przez długi czas na pewien szczegół związany z Żyłą nikt nie zwracał uwagi. Nie wiadomo również czy wiedziała o tym sama Ziętek.

Piotr Żyła od wielu lat znajduje się w centrum zainteresowania kibiców. Oczywiście najważniejszym kryterium oceny sportowca pozostają jego wyniki w skokach narciarskich. Jednak oprócz tego swoją sławę zawdzięcza także sprawą spoza skoczni. Każdy kojarzy charakterystyczne żarty "Wiewióra", a jego śmiech stał się prawdziwym symbolem zimowego sezonu Pucharu Świata. Od jakiegoś czasu uwaga fanów kieruje się również na jego związek z młodą aktorką i modelką Marceliną Ziętek. Choć o Żyle napisano już wiele, to nieliczni tylko zauważyli kwestię dość niespotykaną w dzisiejszych czasach. Aktywna w sieci Marcelina Ziętek może poczuć się nieco dotknięta jego zachowaniem.

Wielka chwila w życiu córki Kubackiego! Ten dzień wreszcie nadszedł, żona skoczka wszystko pokazała

Piotr Żyła i jego sekret. Zauważyli to nieliczni

Piotr Żyła jest postacią niezwykle charakterystyczną również w mediach społecznościowych. Dość regularnie publikuje wpisy na Facebooku czy to na Instagramie. Na drugim z wymienionych portali dzieli się fotkami z życia prywatnego i chętnie wchodzi w interakcje z kibicami. Postanowił również zacząć dzielić się wspólnymi ujęciami z Marceliną Ziętek. Jego dziewczyna jest równie popularna na Instagramie i wyraźnie zależy jej, by postrzegana była w medium społecznościowym pozytywnie. Tymczasem... Piotr Żyła nawet jej nie obserwuje! W ogóle niezwykłą osobliwością jest to, że "Wiewiór" śledzi wyłącznie jedno konto, którym jest "Heho Sport", a więc firma odzieżowa Piotra Żyły.

Justyna Żyła stanęła przed lustrem i uznała, że już czas. Była żona Piotra Żyły nie robiła tego od dawna

Piotr Żyła na Instagramie
Autor: Instagram Piotr Żyła na Instagramie

Popularność Piotra Żyły

Wielu fanów nie zwraca uwagi na takie niuanse, ale w dzisiejszych czasach niektórzy wyciągają wnioski po zostawionych polubieniach na Instagramie. Jak widać Piotr Żyła bardzo waży swoją aktywność w mediach społecznościowych i jego malutki sekret z pewnością rozejdzie się po sieci. W drugą stronę liczby są zupełnie inne. Piotr Żyła pozostaje jednym z najpopularniejszych polskich sportowców na Instagramie. Jego konto obserwuje niemal 400 tysięcy internautów, którzy ochoczo reagują na kolejne wpisy sportowej gwiazdy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze