Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Piotrowi Żyle udawało się to długo ukrywać. Marcelina Ziętek może się wkurzyć!

2021-10-20 20:18

Piotr Żyła to dziś jeden z najpopularniejszych polskich sportowców. Skoczek narciarski sławę zawdzięcza nie tylko świetnym występom na obiektach całego świata. Charakterystyczny śmiech i kwieciste wypowiedzi to kolejne ze znaków rozpoznawczych "Wiewióra". Niektórzy kojarzą go również ze związku z aktorką i modelką Marceliną Ziętek. Przez długi czas na pewien szczegół związany z Żyłą nikt nie zwracał uwagi. Nie wiadomo również czy wiedziała o tym sama Ziętek.

Piotr Żyła od wielu lat znajduje się w centrum zainteresowania kibiców. Oczywiście najważniejszym kryterium oceny sportowca pozostają jego wyniki w skokach narciarskich. Jednak oprócz tego swoją sławę zawdzięcza także sprawą spoza skoczni. Każdy kojarzy charakterystyczne żarty "Wiewióra", a jego śmiech stał się prawdziwym symbolem zimowego sezonu Pucharu Świata. Od jakiegoś czasu uwaga fanów kieruje się również na jego związek z młodą aktorką i modelką Marceliną Ziętek. Choć o Żyle napisano już wiele, to nieliczni tylko zauważyli kwestię dość niespotykaną w dzisiejszych czasach. Aktywna w sieci Marcelina Ziętek może poczuć się nieco dotknięta jego zachowaniem.

Wielka chwila w życiu córki Kubackiego! Ten dzień wreszcie nadszedł, żona skoczka wszystko pokazała

Piotr Żyła i jego sekret. Zauważyli to nieliczni

Piotr Żyła jest postacią niezwykle charakterystyczną również w mediach społecznościowych. Dość regularnie publikuje wpisy na Facebooku czy to na Instagramie. Na drugim z wymienionych portali dzieli się fotkami z życia prywatnego i chętnie wchodzi w interakcje z kibicami. Postanowił również zacząć dzielić się wspólnymi ujęciami z Marceliną Ziętek. Jego dziewczyna jest równie popularna na Instagramie i wyraźnie zależy jej, by postrzegana była w medium społecznościowym pozytywnie. Tymczasem... Piotr Żyła nawet jej nie obserwuje! W ogóle niezwykłą osobliwością jest to, że "Wiewiór" śledzi wyłącznie jedno konto, którym jest "Heho Sport", a więc firma odzieżowa Piotra Żyły.

Justyna Żyła stanęła przed lustrem i uznała, że już czas. Była żona Piotra Żyły nie robiła tego od dawna

Piotr Żyła na Instagramie

i

Autor: Instagram Piotr Żyła na Instagramie

Popularność Piotra Żyły

Wielu fanów nie zwraca uwagi na takie niuanse, ale w dzisiejszych czasach niektórzy wyciągają wnioski po zostawionych polubieniach na Instagramie. Jak widać Piotr Żyła bardzo waży swoją aktywność w mediach społecznościowych i jego malutki sekret z pewnością rozejdzie się po sieci. W drugą stronę liczby są zupełnie inne. Piotr Żyła pozostaje jednym z najpopularniejszych polskich sportowców na Instagramie. Jego konto obserwuje niemal 400 tysięcy internautów, którzy ochoczo reagują na kolejne wpisy sportowej gwiazdy.

Sonda
Czy Piotr Żyła to najsympatyczniejszy polski sportowiec?
Najnowsze