Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram / Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek o swoim pierwszym razie. Dziewczyna Piotra Żyły opisuje wrażenia

2021-10-06 16:16

Piotr Żyła przygotowuje się do rozpoczęcia nowego sezonu skoków narciarskich, a przy tym cieszy się szczęściem u boku swojej ukochanej - Marceliny Ziętek. Kobieta często dzieli się ze swoimi fanami różnymi przemyśleniami i historiami z życia osobistego. Tak też postąpiła i tym razem, stawiając na pewne wyznanie.

Nadchodzi długo wyczekiwany przez wszystkich fanów skoków narciarskich start nowego sezonu. Już w przyszłym miesiącu najlepsi skoczkowie na świecie będą rywalizowali w ramach Pucharu Świata. Nim jednak rywalizacja wystartuje na dobre to pozostaje jeszcze kilka tygodni, aby w pełni wyszlifować swoją formę. Wiedzą o tym doskonale wszyscy polscy reprezentanci i nie inaczej jest także i w przypadku Piotra Żyły.

Paskudny atak na Marcelinę Ziętek - ZDJĘCIA

Jeden z najsympatyczniejszych polskich sportowców walczy o to, aby w najbliższych miesiącach ponownie realizować swoje sportowe pragnienia i sprawdzać się w rywalizacji z najlepszym skoczkami świata. Prywatnie natomiast może liczyć na wsparcie swojej dziewczyny - Marceliny Ziętek. Aktorka oraz modelka często dzieli się wydarzeniami ze swojego życia za pomoca mediów społecznościowych i tak też postąpiła i tym razem. Opowiedziała o swojej pierwszej wycieczce nad morze w październiku.

Zobacz też: Żona Gołoty wezwała go do sypialni i o wszystkim opowiedziała. Odmówił, nie miał siły

Z całą pewnością to wypady w miesiącach letnich do Kołobrzegu cieszą się dużo większą popularnością, ale i wycieczka w październiku bez wątpienia ma swój urok. Najważniejsze, by w sposób odpowiedni zregenerować baterie i natchnąć się do podejmowania kolejnych wyzwań już w najbliższej przyszłości. A o tych, które stoją przed Marceliną Ziętek, z całą pewnościa już niedługo usłyszmy.

Spróbowaliśmy słynnego precla Roberta Lewandowskiego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany