Mariola Gołota, Andrzej Gołota

i

Autor: SE Mariola Gołota, Andrzej Gołota

Żona Gołoty wezwała go do sypialni i o wszystkim opowiedziała. Odmówił, nie miał siły

2021-10-06 11:36

Andrzej Gołota to postać prawdziwie ikoniczna dla polskiego sportu. Choć "Andrew" już dawno nie uprawia go zawodowo, to jego fani w dalszym ciągu mogą usłyszeć co u niego słychać m.in. za sprawą aktywnej w mediach społecznościowych jego żony, Marioli. Tym razem kobieta ponownie postanowiła uchylić rąbka tajemnicy o życiu prywatnym męża.

W sercach fanów polskiego sportu, a zwłaszcza boksu, w dalszym ciągu są wspomnienia z licznych walk, które Andrzej Gołota stoczył w czasach przygody z zawodowym ringiem. Polacy często wstawali w środku nocy naszego czasu, aby podziwiać pojedynki "Andrew" za oceanem. Te czasami układały się po jego mysli, w innych natomiast musiał uznawać wyższość przeciwników. Tak czy inaczej wszystkim swoim sympatykom dostarczył sporo frajdy i czasami aż szkoda, że to już tylko wspomnienie.

Andrzej Gołota o ojcu Marcina Gortata - ZDJĘCIA

W ostatnich tygodniach Andrzej Gołota ponownie pojawił się w Polsce. Przy tej okazji spotkał się m.in. z Marcinem Najmanem. Gdy jednak czas pobytu nad Wisłą dobiegł końca, "Andrew" ponownie obrał drogę do Stanów Zjednoczonych. A gdy wreszcie dotarł do domu, to - jak można się spodziewać - z powodu bardzo długiej podróży z pewnością potrzebował odpoczynku. I to tak priorytetowo, że nie był w stanie spełnić nawet prośby ukochanej małżonki Marioli.

Jak widać, wizyta w sypialni celem rozpakowania bagaży będzie musiała jeszcze trochę poczekać. Najważniejsze jednak, że Andrzej Gołota wrócił z kraju szczęśliwy i - wierząc słowom żony - nie próżnował, cały czas utrzymując właściwą dyspozycję fizyczną. Takie informacje wyłącznie mogą cieszyć wszystkich fanów mistrza!

Sonda
Czy Andrzej Gołota to najlepszy bokser w historii Polski?
Spróbowaliśmy słynnego precla Roberta Lewandowskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze