Dawid Kubacki, Marta Kubacka

i

Autor: Instagram/_marta_ku_ Dawid Kubacki, Marta Kubacka

Wielka chwila w życiu córki Kubackiego! Ten dzień wreszcie nadszedł, żona skoczka wszystko pokazała

2021-10-19 7:06

Niespełna rok temu Dawid Kubacki pochwalił się dobrą nowiną, informując swoich fanów, że jego żona Marta urodziła mu córeczkę. Uradowany skoczek wracał do domu przy każdej wolnej chwili, a para raz po raz chwaliła się kolejnymi zdjęciami z małą Zuzanną. Teraz przyszedł czas na kolejny wielki dzień w życiu córki Dawida Kubackiego, co na swoim Instagramie pokazała Marta Kubacka.

Podczas ubiegłorocznego Turnieju Czterech Skoczni, który rozpoczął się w ostatnich dniach grudnia 2020 roku, w świecie sportów zimowych, a przede wszystkim skoków narciarskich, zapanowała olbrzymia radość. Dawid Kubacki pochwalił się bowiem, że jego długo wyczekiwana córka Zuzanna przyszła na świat. W bardzo trudnym momencie sezonu jeden z liderów reprezentacji Polski robił co mógł, aby być jak najbliższej swojej żony i aby nacieszyć się swoją pociechą. Od tego momentu minął już prawie rok, a w życiu Kubackich pojawiło się kilka niezwykle ważnych momentów, związanych z życiem ich córki Zuzanny. Teraz przyszedł czas na kolejny, czym w sieci pochwaliła się żona Dawida Kubackiego, Marta. 

Justyna Żyła miała poważny problem z córką. Nie mogła się opanować, wbiła szpilę Piotrowi

Okazuje się, że cała Zuzanna rozwija się bardzo szybko i już ma za sobą kolejny krok, zarówno w przenośni, jak i dosłownie. Marta Kubacka, podobnie jak jej mąż niejednokrotnie publikowali już w sieci zdjęcie swojej córeczki, pękając przy tym z dumy. Tym razem znów mogą pochwalić się swoją pociechą, która szybko odhacza kolejne punkty na drodze swojego rozwoju. 

Wielka chwila w życiu syna Justyny Kowalczyk! Doświadczył tego po raz pierwszy

Sprawdźcie, ile kosztuje wózek córki Dawida Kubackiego, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Córka Dawida Kubackiego stawia pierwsze kroki. Dumna mama wszystko pokazała 

Żona jednego z liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich pochwaliła się na Instagramie krótką relacją, na której jej pociecha stawia pierwsze kroki w swoim życiu. Co prawda mała Zuzanna wspomaga się jedną ze swoich zabawek, jednak jest w stanie pokonać kilka metrów na własnych nogach, co bez wątpienia napawa mamę wielką dumą. Po odhaczeniu tego punktu na drodze rozwoju córki Dawida Kubackiego, teraz można wyczekiwać już tylko jej pierwszych słów w kierunku swoich rodziców. 

Kamil Stoch nie mógł przejść obojętnie obok zdjęcia innej kobiety. Ewie to się może nie spodobać

Córka Dawida Kubackiego

i

Autor: Instagram/ marta_ku_ screen Córka Dawida Kubackiego
Sonda
Czy Dawid Kubacki to najlepszy polski skoczek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze