Kamil Stoch nie mógł przejść obojętnie obok zdjęcia innej kobiety. Ewie to się może nie spodobać

2021-10-14 17:37
Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
Autor: SE Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch od wielu lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Ewą Bilan-Stoch i wielokrotnie udowadniał już, jak ważna jest dla niego żona. Jeden z liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich jest jednak również wybitnym sportowcem i jak nikt rozumie, ile znaczy dla zawodnika zdobyte trofeum lub medal. Tak więc Kamil Stoch nie mógł przejść obojętnie, gdy zobaczył zdjęcie Justyny Święty-Ersetic. To, co zrobił może jednak nie spodobać się jego żonie Ewie.

Polscy kibice skoków narciarskich z niecierpliwością mogą wyczekiwać rozpoczęcia nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich, w ciągu którego znów będą mogli oglądać zmagania najlepszych zawodników na świecie, w tym również Polaków. Biało-czerwoni szlifują swoją formę przed rozpoczęciem sezonu, a po kontuzji, z którą jeszcze niedawno zmagał się Kamil Stoch nie ma ani śladu. Jeden z liderów polskiej kadry, a przy okazji również skoczek, który miał okazję zdobywać wiele trofeum, w tym również złoto olimpijskie w ostatnim czasie mógł jednak podpaść nieco swojej żonie Ewie. Wszystko przez jego reakcję w mediach społecznościowych. 

Wielka chwila w życiu syna Justyny Kowalczyk! Doświadczył tego po raz pierwszy

To, że Kamil Stoch jest sportowcem i jak nikt rozumie, ile dla zawodnika znaczy sukces w swojej dyscyplinie, nie podlega żadnej dyskusji. Reprezentant Polski w skokach narciarskich jest jednak również w związku z Ewą Bilan-Stoch, a jak niejeden mężczyzna miał już okazję przekonać się na własnej skórze, nawet najbardziej prozaiczne rzeczy mogą okazać się gwoździem do trumny. W tym wypadku chodzi o reakcję Kamila Stocha na zdjęcie Justyny Święty Ersetic. 

Adam Małysz pokazał zdjęcie mrożące krew w żyłach. Odwaga czy już brawura?

Zobaczcie, jak wyglądał ślub Kamila Stocha z jego żoną Ewą, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Kamil Stoch nie mógł przejść obojętnie obok zdjęcia medali Justyny Święty-Ersetic. Jego żona może nie być zachwycona

Zdobywczyni złotego oraz srebrnego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, które odbyły się kilka miesięcy temu, postanowiła raz jeszcze pochwalić się zdjęciem swoich krążków, publikując w mediach społecznościowych dość oryginalne zdjęcie. Oprócz medali przywiezionych z Japonii, na pierwszym planie znajduje się również wysportowany brzuch lekkoatletki, która całe życie trenowała i pracowała na swój sukces. Koło zdjęcia z medalami olimpijskimi Kamil Stoch nie mógł przejść obojętnie i postanowił polubić post Justyny Święty-Ersetic. Wysportowane ciało lekkoatletki przyciąga jednak uwagę i dla wielu kobiet taka reakcja byłaby już powodem do niemałej kłótni. Mamy jednak nadzieję, że w domu Kamila Stocha nie doszło do takich scen. 

Ta informacja spadła na kibiców skoków jak grom z jasnego nieba. Będzie wielka burza? Odważny plan

Justyna Święty-Ersetic i Kamil Stoch
Autor: Instagram/ justyna.swiety.ersetic screen Justyna Święty-Ersetic i Kamil Stoch
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Święty-Ersetic?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze