Adam Małysz

i

Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

Adam Małysz pokazał zdjęcie mrożące krew w żyłach. Odwaga czy już brawura?

2021-10-14 13:09

Już w najbliższych tygodniach wystartuje nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Skoczkowie poświęcają obecny czas, aby optymalnie przygotować się do pierwszych oficjalnych zawodów i od samego początku w dobrym stylu zgarniać punkty. Nad treningami Polaków czuwa m.in. Adam Małysz, który teraz pokazał zdjęcie mogące zmrozić krew w żyłach.

Przerwa od zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich trwa już ponad pół roku. Obecne tygodnie są już jednak ostatnimi, w którym trzeba czekać na powrót sportowców do udziału w zmaganiach na najwyższym poziomie. Od listopda zawodnicy będą rywalizowali o pierwsze punkty sezonu 2021/2022. W ostatnim czasie przygotowali się do tego wydarzenia we Francji, a wraz z nimi przebywał tam m.in. Adam Małysz, dyrektor sportowy Polskiego Związku Narciarskiego.

Zobacz też: Marcin Gortat bez ogródek o Instagramowych influencerkach. Zrobiło się grubo, zupełnie się nie hamował

Legenda polskich skoków narciarskich sprawuje swą pieczę jednak nie tylko nad najważniejszymi skoczkami, ale także i nad całym młodym narybkiem, którego w Polsce nie brakuje. I właśnie zdjęcie jednego z takich utalentowanych adeptów postanowił opublikować w sieci Adam Małysz. Widzi tam zawodnika, który wykonuje skok bardzo odważną techniką. "Ostatnio na zawodach o Puchar Adama Małysza jeden z zawodników skoczył w stylu Kazuyoshi'ego Funaki (głowa między nartami)" - napisał były skoczek.

Co bardziej wrażliwym fanom skoków narciarskich może podnieść się ciśnienie od samego patrzenia na taką fotografię. Na całe szczęście wszystko skończyło się dobrze i odważny skok nie zakończył się żadnym wypadkiem. Z jednej strony można mówić o brawurze, z drugiej jednak tylko takie elementy sprawiają, że można wyjść poza schemat i zapisać się w opinii fanów czymś nieszablonowym!

Kazimierz Węgrzyn o SKANDALU w meczu z Albanią: SPODZIEWALIŚMY SIĘ TEGO!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze