Bartosz Zmarzlik z dziewczyną

i

Autor: INSTAGRAM Bartosz Zmarzlik z dziewczyną

Król żużla i jego królowa. Oto piękna narzeczona Bartosza Zmarzlika [WIDEO]

2019-10-08 12:55

To był najważniejszy dzień w życiu Bartosza Zmarzlika (24 l.). W sobotę w Grand Prix Polski w Toruniu obronił przewagę nad Emilem Sajfutdinowem i resztą żużlowców. Złoto Zmarzlika obserwowała jego piękna narzeczona Sandra Grochowska (24 l.).

Sandra jest z Gorzowa Wielkopolskiego, na co dzień jest kosmetyczką i prowadzi salon „Ambasada Kobiecości”. Z tym miastem od lat jest związany Zmarzlik (pochodzi ze wsi Kinice, 30 km od Gorzowa), który jest gwiazdą miejscowej Stali. I to właśnie żużel ich połączył, a teraz jest wspólną pasją. Narzeczona żużlowca nie opuszcza żadnego meczu ukochanego w Gorzowie, stara się też pojawiać na wyjazdach. Często w parku maszyn doradza i wspiera Bartka w stresujących chwilach. 

Zmarzlik i Grochowska znają się już kilka lat, ale dopiero w styczniu 2019 roku żużlowiec postanowił się oświadczyć. Zrobił to podczas urlopu. - Przyszedł kolejny etap w naszym życiu. Bartek oświadczył mi się w trakcie wspólnych wakacji w Dubaju. Będziemy kontynuować wspólne życie. Priorytet to sport, żużel i plany Bartka - powiedziała Sandra.

W sobotę około godziny 21.00 została narzeczoną mistrza świata na żużlu. Zmarzlik miał 7 punktów przewagi nad drugim w klasyfikacji generalnej Emilem Sajfutdinowem z Rosji i 9 nad trzecim Leonem Madsenem z Danii. A kiedy urodziwa Sandra, królowa naszego mistrza, zostanie również jego żoną?

- Pewnych rzeczy nie lubię planować. Gdy czuję, że jest na coś odpowiedni moment, po prostu wdrażam to w życie - skomentował tajemniczo Bartek dla StalTV.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze