Robert Kubica NA PEWNO pojedzie bolidem F1! Świetna wiadomość dla kibiców

2020-02-07 11:18 JWa
Robert Kubica
Autor: Artur Hojny Robert Kubica

Robert Kubica w sezonie 2020 będzie kierowcą rezerwowym zespołu Alfa Romeo Racing Orlen. Oznacza to, że ma pełnić głównie rolę wsparcia dla dwójki zawodników wyścigowych. Na pewno jednak sam również zasiądzie za kierownicą najnowszego modelu bolidu teamu. Co więcej, jego poczynania na torze będą mogli śledzić także kibice z Polski!

Robert Kubica na pewno weźmie udział w przedsezonowych testach Formuły 1. Jako doświadczony kierowca będzie mógł przekazać inżynierom zespołu Alfa Romeo Racing Orlen ważne wskazówki, dotyczące zachowania bolidu na torze. Próby rozpoczną się 19 lutego. F1 przygotowało nie lada gratkę dla fanów. Każdy chętny będzie mógł obejrzeć poczynania krakowianina w Internecie. Wystarczy, że... zapłaci. Jak podał f1fanklub.pl, można zdecydować się na jedną z dwóch opcji subskrypcji.

Pierwsza z nich kosztuje 6 euro bez eurocenta i gwarantuje dostęp do usługi na czas jednego miesiąca. Druga to wydatek rzędu 49,99 euro. Przewiduje on roczny dostęp do treści. Jeśli chętny chce obejrzeć tylko testy, to spokojnie może zdecydować się na opcję numer jeden. Testy potrwają bowiem od 19 do 21 lutego oraz od 26 do 28 lutego.

Robert Kubica wystartuje w testach obok Kimiego Raikkonena i Antonio Giovinazziego. Ci są kierowcami wyścigowymi i to oni ruszą do walki w nowym sezonie, który rozpocznie się 15 marca w Australii.

Najnowsze