To ZDJĘCIE Roberta Kubicy podbija Internet! Jego mina jest WYMOWNA

2019-12-12 15:57 MD
Robert Kubica
Autor: AP Robert Kubica

Robert Kubica spędza czwartek w Hiszpanii, a konkretniej w Jerez de la Frontera. Tam zasiada za sterami BMW, w którym pokonuje okrążenia testowe w samochodzie serii DTM. Póki co nie wiadomo, czy Polak zwiąże się na 2020 rok z niemieckim teamem, ani jak mu poszło w jeździe na Półwyspie Iberyjskich. Pojawiają się jednak zdjęcia - w tym jedno, na którym krakowianin ma bardzo wymowną minę!

35-latek zasiadł za sterami pojazdu BMW M4, który jest przystosowany do wyścigów w klasie Deutsche Tourenwagen Masters, a więc w Niemieckich Mistrzostwach Samochodów Turystycznych. Co ciekawe, niemieccy inżynierowie specjalnie dla Polaka przekonstruowali kierownicę w ten sposób, aby mógł zmieniać biegi lewą ręką, a więc jego zdrową. Po zaznajomieniu się z pojazdem Kubicy nie pozostało nic innego, jak tylko powalczyć o przekonanie do siebie pracodawcy.

Kubica zasiadł za kierownicą BMW przed 10 rano. Wciąż nie wiadomo, czy zwiąże się z bawarskim zespołem kontraktem, a tym samym zdecyduje się na kontynuowanie kariery w serii DTM. Póki co wszystko opiera się o sprawdziany i analizy, po których podjęte zostaną odpowiednie decyzje.

Tymczasem zdjęcie, które zrobiono Polakowi w Hiszpanii, wyraźnie pokazuje, że krakowian zapatruje się na całą sytuację z wielkim zaciekawieniem. Czy podoła wyzwaniu?

Zespoły DTM nie podają wyników testów do wiadomości publicznej. Nie wiadomo zatem, jak Kubicy poszło w piątkowy testach w Jerez de la Frontera. 

Najnowsze