Robert Kubica

i

Autor: SE Robert Kubica

Robert Kubica tego nie ukrywa. Tak wygląda uszkodzona w wypadku ręka kierowcy, jest zdjęcie z GP Australii

2022-04-08 20:52

Już w niedzielę, 10 kwietnia, kolejny wyścig nowego sezonu Formuły 1. Po rywalizacji w Arabii Saudyjskiej, najlepsi kierowcy "królowej motorsportu" po dwóch sezonach przerwy wracają do Australii. Na torze Albert Park w Melbourne pojawił się także Robert Kubica. Kierowca rezerwowy Alfa Romeo Racing ORLEN został uchwycony przez fotoreporterów.

Robert Kubica, niestety, nie ściga się już w zmaganiach Formuły 1. Najlepszy polski kierowca i rodzynek w historii "królowej motorsportu" po sezonie startów dla Williamsa pełni jedynie rolę kierowcy rezerwowego Alfa Romeo Racing ORLEN. Miał okazję jeździć w jednym z wyścigów i zaprezentował się nieźle. W ekipie z Hinwil miejsce na ten sezon dostali Valtteri Bottas i Guanyu Zhou. Polak dalej pomaga rozwijać bolid i raz na jakiś czas pojawia się w padoku. Stało się tak w Australii.

GP Australii: Kubica pojawił się w padoku

W piątek, 8 kwietnia, Robert Kubica uważnie przyglądał się swoim kolegom podczas dwóch sesji treningowej. Alfa Romeo Racing ORLEN na razie nie zachwyca. Ekipa ze Szwajcarii ma wiele powodów do niepokoju. Czy na torze Albert Park w Melbourne pójdzie im lepiej? To możliwe! Polak został przyłapany przez fotoreporterów.

Zobacz także: Na jaw wyszła prawda na temat religii Roberta Kubicy. Nie chciał nigdy o tym mówić, zdradził swoją tajemnicę

Na jednym ze zdjęć dobrze widać, jak obecnie wygląda ręka Polaka, która ucierpiała w fatalnym wypadku wiele lat temu.

Robert Kubica często fotografowany jest z założonymi rękami. Często jednak ma założone koszule i niemożliwe jest zobaczenie, jak wygląda jego ręka. W Australii był jednak w podkoszulku. Na ręce widać blizny i ślady, które odcisnął na niej wypadek.

Zobacz także: Wielka bomba oficjalnie potwierdzona! Szykuje się ogromna zmiana w kalendarzu Formuły 1, najnowsze wieści

Kubica jeździł bolidem po Warszawie.

Formuła 1: Kiedy GP Australii 2022?

Grand Prix Australii w Formule 1 wraca po dwóch sezonach przerwy. Wyścig odbędzie się w niedzielę, 10 kwietnia. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 7:00. Transmisja na żywo na Eleven Sports 1.

Sonda
Będziesz oglądał wyścigi FIA WEC z udziałem Roberta Kubicy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze