Rodzinna tragedia polskiego sportowca! Miał zostać TATĄ, przekazał DRAMATYCZNE wieści

2021-02-25 19:56 mso
Grzegorz Zengota
Autor: CyfraSport Grzegorz Zengota

Ogromne wyrazy współczucia i wsparcia przekazuje cała żużlowa rodzina Grzegorzowi Zengocie i Kai Tunder. Para szykowała się do roli rodziców przez wiele tygodni. Niestety, żużlowiec Polonii Bydgoszcz przekazał dramatyczne wieści o śmierci nienarodzonej córeczki. Za pośrednictwem Instagrama opublikował wzruszające pożegnanie.

Grzegorz Zengota pod koniec zeszłego roku przekazał znakomite wiadomości. - Będę Tatą. Najlepszy prezent jaki mogłem dostać od mojej ukochanej. Czekamy na Ciebie - pisał dumny na swoim Instagramie. Razem z Kają Tonder czekali na narodziny córeczki! Niestety, dziś żużlowiec Polonii Bydgoszcz przekazał w mediach społecznościowych dramatyczne wiadomości.

NIE ŻYJE były dwukrotny mistrz świata. To OGROMNA strata, powodem śmierci był COVID-19

Pierwsza walka MMA żużlowców! Edward Mazur po gali MMA VIP | Koloseum

Zengota przekazał informacje o rodzinnej tragedii. Dziewczynka zmarła jeszcze przed narodzinami. Za pośrednictwem Instagrama w imieniu swoim i swojej ukochanej opublikował wzruszające pożegnanie. - Nie wiem, dlaczego tak nas doświadcza los. Nic gorszego nie mogło nam się przytrafić. Byłaś naszym największym szczęściem. Nic i nikt nam już Ciebie nie zwróci, ale na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci i sercach - napisał Zengota.

Rodzicom ciężko pogodzić się z tą stratą. Przyznali, że nigdy nie zapomną o dziewczynce. - Byłaś już taka duża aniołku. (...) Żegnamy Cię kochanie, ale nie na zawsze - jeszcze kiedyś się spotkamy. Spoczywaj w pokoju nasz malutki aniołeczku. Nigdy o Tobie nie zapomnimy. Mama i tata.

Grzegorz Zengota to zawodnik Polonii Bydgoszcz. W karierze ścigał się także dla Falubazu Zielona Góra, Unii Leszno, Motoru Lublin czy Włókniarza Częstochowa. Jeździł także w zagranicznych ligach: duńskiej, szwedzkiej, brytyjskiej czy czeskiej.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze