Nicki Pedersen

i

Autor: East News Nicki Pedersen

Sceny grozy na meczu polskiej ligi żużla! Przerażające nagranie, tragedia wisiała na włosku

2021-07-13 22:06

Kibice polskiego żużla byli świadkami wyjątkowo mocnych scen! W trakcie spotkania między GKM Grudziądz - Apator Toruń doszło do potężnej kraksy z udziałem Kennetha Bjerre, Nickiego Pedersena oraz Jacka Holdera. Najbardziej poszkodowany okazał się Duńczyk, który po uderzeniu w bandy stracił na chwilę przytomność. Tak porażających scen w polskiej lidze nie widzieliśmy od dawna, Holder i Pedersen nie mogli kontynuować dalszej jazdy i udali się do szpitala w celu wykonania dokładniejszych badań.

Kibice żużla przeżyli prawdziwe chwile grozy! W trakcie spotkania między GKM Grudziądz a Apatorem Toruń doszło do poważnej kraksy, która na pierwszy rzut oka wyglądała tragicznie. W trakcie trzeciego biegu zderzyli się ze sobą Kenneth Bjerre, Nicki Pedersen oraz Jack Holder. Cała trójka sportowców trafiła w bandy, a Duńczyk na chwilę stracił przytomność. Trzeba przyznać, że cała sytuacja wyglądała niezwykle groźnie. Na całe szczęście, udało się uniknąć tragedii.

Marta Linkiewicz wyłoniła się z wody niczym syrena i pokazała półnagie ciało. Gorące zdjęcie rozkłada na łopatki

Wielki karambol na meczu żużla. Pedersen stracił przytomność

Tuż na początku trzeciego biegu, Nicki Pedersen wpadł w konrakt z Jackiem Holderem. Uderzenie sprawiło, że Duńczyk zanurkował w krawężnik i próbował ominąć młodszego z braci Holderów przy kredzie. Ten manewr nie udał się do końca, ponieważ zawodnik GKM Grudziądz wpadł na jadącego Kennetha Bjerre. Cała trójka z impetem wpadła w bandy, a kibice na pewien czas wstrzymali oddech, martwiąc się o swoich ulubieńców. Szczególne emocje wywoływała stłuczka Pedersena, który stracił przytomność. Drugi z poszkodowanych, Holder, poważnie się poobijał i nie był w stanie opanować szoku po tym zdarzeniu.

Lukas Podolski pogrążył się w żałobie. Pożegnał ważną postać, śmierć spowodowała pustkę w sercu

Adam Kownacki ZAŁAMANY po przełożeniu walki | Andrzej Kostyra

Kibice najedli się strachu. O krok od tragedii

Na całe szczęście, groźnie wyglądające zdarzenie nie skończyło się źle dla żadnego z żużlowców. Według donosów medialnych Holder doznał urazu ręki i żeber. Pedersen po odzyskaniu świadomości miał zostać skierowany na badania do szpitala. Bez szwanku z kolizji wyszedł za to Kenneth Bjerre, który był gotowy do kontynuowania jazdy. Na dopuszczenie Duńczyka do jazdy nie zgodził się jednak sędzia spotkania.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze