SEC Toruń 4.07.2020 TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ Żużel dzisiaj mistrzostwa Europy turniej w Toruniu STREAM ONLINE LIVE SEC Toruń w TV i ONLINE Na jakim programie żużel dzisiaj

2020-07-04 4:05 Mateusz Sobiecki
Bartosz Zmarzlik
Autor: PAWEŁ JASKÓŁKA/SUPER EXPRESS Bartosz Zmarzlik

Mistrzostwa Europy na żużlu - turniej w Toruniu GDZIE OGLĄDAĆ w TV i STREAM ONLINE? SEC Toruń 4.07.2020 TRANSMISJA w TELEWIZJI i STREAM w INTERNECIE. Na jakim programie żużel w sobotę dzisiaj? SEC Toruń 4.07 - pierwsza runda mistrzostw Europy na żużlu GDZIE OGLĄDAĆ? Tegoroczna edycja mistrzostw Europy będzie wyglądała zupełnie inaczej niż dotychczas. Wszystkie rundy zostaną rozegrane w Polsce. Pierwsza z nich już w tę sobotę w Toruniu. Na Motoarenie pojawią się czołowi zawodnicy, w tym indywidualny mistrz świata na żużlu, Bartosz Zmarzlik. Kto najlepiej poradzi sobie podczas pierwszej rundy SEC w Toruniu? Żużel dzisiaj mistrzostwa Europy turniej w Toruniu STREAM ONLINE LIVE SEC Toruń w TV i ONLINE Na jakim programie żużel dzisiaj

SEC Toruń 4.07.2020 TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM ONLINE - gdzie oglądać?

SEC Toruń 4.07.2020 GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja z mistrzostw Europy na żużlu. Tegoroczna edycja mistrzostw Europy na żużlu będzie wyjątkowa. W zeszłym roku najlepsych rajderów ze Starego Kontynentu gościło kilka państw. Tym razem będzie zupełnie inaczej. Organizatorzy SEC 2020 zadecydowali o tym, że zmagania w całości odbędą się tylko w Polsce! Łącznie będzie ich aż. Pierwszą i finałową rundę zaplanowano na słynnej, toruńskiej Motoarenie. SEC Toruń odbędzie się już w sobotę, 4 lipca. Tytułu sprzed roku broni doskonale kojarzony polskim kibicom Mikkel Michelsen. Oczywiście wśród gwiazd pokroju Grigorija Łaguty, Vaclava Milika czy Nickiego Pedersena nie zabraknie także Polaków. O zatrzymanie złota nad Wisłą powalczyć mają m.in. Kacper Woryna czy Bartosz Smektała. Dziką kartę na turniej w Toruniu otrzymał za to Bartosz Zmarzlik, indywidualny mistrz świata z zeszłego roku. W środę w Bydgoszczy pojedzie za to Emil Sajfutdinow.

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

TERMINARZ SEC 2020

Zmagania rozpoczną się 4 lipca w Toruniu. W środę zawodnicy przeniosą się do Bydgoszczy. Później mistrzostwa Europy na żużlu zagoszczą także w Gnieźnie i Rybniku, by na sam koniec wrócić na wielki finał do Torunia. To właśnie tam rozstrzygnie się, kto zostanie najlepszym zawodnikiem Starego Kontynentu!

4 lipca, Toruń
8 lipca, Bydgoszcz
15 lipca, Gniezno
22 lipca, Rybnik
29 lipca, Toruń

Pierwsza runda SEC odbędzie się w Toruniu. Zmagania zaplanowano na 4.07.2020 na Motoarenie. Transmisja TV z SEC Toruń 4.07 zaplanowana jest w stacji Eurosport 1. Początek zmagań o godzinie 17:00. Nie ma darmowego i legalnego streamu z pierwszej rundy mistrzostw Europy w Toruniu. Można go wykupić na platformie Eurosport Player.

Najnowsze