Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa TRANSMISJA TV NA ŻYWO STREAM ONLINE LIVE Żużel w TV dzisiaj

2020-09-13 13:50 MF
Emil Sajfutdinow, Unia Leszno
Autor: Paweł Jaskółka Emil Sajfutdinow podczas meczu Unii Leszno

Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Nadszedł dzień prawdy dla klubów PGE Ekstraligi. Ostatnia kolejka rundy zasadniczej zapowiada się pasjonująco, bo w walce o czołową czwórkę w grze jest sześć drużyn. W niedzielne popołudnie dojdzie do ciekawego starcia w Lesznie, gdzie miejscowa Unia podejmie Włókniarz Częstochowa. Dla częstochowskich „Lwów” to walka o być albo nie być w fazie play-off, a by wywalczyć awans, muszą co najmniej zremisować na stadionie im. Alfreda Smoczyka. W teorii, brzmi to jak „mission impossible”, jednak podopieczni Piotra Świderskiego w ostatnim czasie udowadniają, że mecze w delegacji nie stanowią dla nich problemów. O KTÓREJ GODZINIE Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa LIVE STREAM ONLINE.

Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Leszczyńska Unia ma już pewne pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej, ale Piotr Baron zapewnia, że nie ma mowy o lekceważeniu w niedzielę Włókniarza. Pytanie, czy jednak nie zostawi nieco wolnej ręki zawodnikom, by ci poeksperymentowali ze sprzętem? Z kolei w ekipie z Częstochowy panuje pełna mobilizacja i wiara w zwycięstwo, choć o to będzie niezwykle trudno, wszak „Byki” na własnym stadionie ostatni raz straciły punkty w… sierpniu 2017 roku.

Kibice z Częstochowy liczą przede wszystkim na zagraniczne trio Fredrik Lindgren – Leon Madsen – Jason Doyle, które czarowało w trakcie piątkowych i sobotnich rund Grand Prix Polski w Gorzowie Wlkp. W 4. rundzie GP Lindgren zwyciężył i został nowym liderem klasyfikacji generalnej, a resztę podium wypełnili jego koledzy z drużyny – Madsen i Doyle.

Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa STREAM ONLINE LIVE

Unia w tym sezonie traciła już punkty w meczach z Motorem i Falubazem, ale były to spotkania wyjazdowe. Z kolei żużlowcy z Częstochowy są w tym sezonie bardzo skuteczni w delegacjach, gdzie dotychczas przegrali tylko raz (w Gorzowie). Jeśli w niedzielę w Lesznie utrzymają dobrą formę na wyjazdach, mogą awansować do fazy play-off. A jest o co walczyć, bo rywalizacja w play-off to nie tylko prestiż i szansa na medale, ale także spory zastrzyk finansowy dla klubów, bo dla finałowej czwórki przewidziana jest pula miliona złotych.

Pierwszy meczy Unii z Włókniarzem w Częstochowie zakończył się zwycięstwem „Byków” 49:41.

Mecz Fogo Unia Leszno – Eltrox Włókniarz Częstochowa już dzisiaj, czyli w niedzielę 13 września. Początek rywalizacji na stadionie w Lesznie o godzinie 16.30. Transmisja tv na żywo z meczu Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa na antenie nSport+. Stream online wykupić można na stronie canalplus.com/pl a także w usługach Ipla TV, Player.pl i platformie streamingowej Play Now

Awizowane składy:

Włókniarz Częstochowa

1. Leon Madsen

2. Paweł Przedpełski

3. Rune Holta

4. Jason Doyle

5. Fredrik Lindgren

6. Jakub Miśkowiak

7. Mateusz Świdnicki

Unia Leszno

9. Emil Sajfutdinow

10. Janusz Kołodziej

11. Bartosz Smektała

12. Jaimon Lidsey

13. Piotr Pawlicki

14. Szymon Szaluderbach

15. Dominik Kubera

Najnowsze