Pożar, ogień, wybuch

i

Autor: Pixabay Kilkukrotnie w historii Olsztyn dławiły ogromne pożary, niszczące niemal całe miasto. Zdj. ilustracyjne.

W fabryce zespołu Formuły 1 doszło do pożaru! Interweniowała straż pożarna

2021-12-02 12:46

Trwa emocjonująca końcówka sezonu 2021 w Formule 1. Dwa ostatnie wyścigi powiedzą, kto ostatecznie będzie cieszył się tytułem mistrza świata. Tymczasem jeden z zespołów stanowiących rodzinę F1, Aston Martin, musi zmierzyć się z poważnymi problemami wykraczającymi daleko poza emocje na torze wyścigowym.

Do wszystkiego doszło w środowy wieczór w zakładach w Silverstone. Początkowo o problemie informowali kibice, z czasem Aston Martin oficjalnie poinformował, co dokładnie się wydarzyło. Jak podano, doszło do niewielkiego pożaru w pobliżu tunelu aerodynamicznego. Na miejscu szybko pojawiła się straż pożarna, która zdecydowaną interwencją uniemożliwiała ogniowi rozprzestrzenianie się i szybko uporała się z problemem.

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Wasilewski zdradza tajemnice konwencji WBC: Alkohol, spotkania i kilka sukcesów [TYLKO U NAS]

Sonda
Czy Lewis Hamilton zdobędzie 8. tytuł mistrza świata F1?

Straty nie są duże, a Aston Martin nie będzie miał problemu, żeby przystąpić do ostatnich wyścigów obecnego sezonu. Zespół nie zdecydował się jednak poinformować opinii publicznej o faktycznych przyczynach wybuchu pozaru w pobliżu swojego tunelu aerodynamicznego. Warto dodać, że w momencie wybuchu pożaru fabryka w Silverstone była niemal pusta. Większość pracowników ekipy przygotowuje się w Arabii Saudyjskiej do Grand Prix tego kraju zaplanowanego na 5 grudnia.

Andrzej Wasilewski o konwencji WBC w Meksyku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze