Williams daje Kubicy taczkę zamiast bolidu? Oni nie mają litości [WIDEO]

2019-10-18 18:54 fan
Robert Kubica
Autor: AP PHOTO Robert Kubica

Rezultaty osiągane w tym sezonie przez zespół Williamsa są powodem do licznych żartów ze strony wszystkich fanów sportów motorowych. Popularnym memem w Internecie jest twierdzenie, że Robert Kubica otrzymał od mechaników do prowadzenia taczkę. Złośliwości nie odpuszczają sobie także polscy kibice.

Sezon najbardziej elitarnych i prestiżowych wyścigów na świecie powoli dobiega końca. Już teraz wiadomo, że mistrzostwo świata konstruktorów zapewni sobie Mercedes. Po drugiej stronie znajduje się Williams, który w tym sezonie zdołał zdobyć tylko jeden punkt.

Kibice od początku sezonu szydzą z brytyjskiego teamu, który przed laty święcił wielkie triumfy. Williams przygotował fatalne bolidy dla swoich kierowców. Niemal za każdym razem George Russell i Robert Kubica dojeżdżają na ostatnich miejscach. Część fanów F1 żartuje, że słynna ekipa przygotowała swoim kierowcom... taczki!

Bezlitośnie szydzili z tego przede wszystkim Polacy, którzy przygotowali zabawne wideo. Prezentują na nim pit-stop Williamsa. Satyra polega na wymianie koła właśnie w taczce. Materiał obejrzało już ponad sto tysięcy osób!

Żarty, żartami, ale rolę samych mechaników teamu Williams należy docenić. Akurat oni w tym sezonie radzą sobie fenomenalnie, często zgarniając nagrody dla najszybciej zmieniającego zespołu teamu! Co z tego, skoro te dziesiąte części sekundy nie mają żadnego znaczenia dla losów wyścigu.

Najnowsze