Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław TRANSMISJA TV na żywo gdzie oglądać? Żużel: Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław na jakim programie TRANSMISJA live dzisiaj 1.05

2022-05-01 13:53
Bartłomiej Kowalski, Sparta Wrocław
Autor: Cyfra Sport Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław TRANSMISJA TV na żywo gdzie oglądać? Włókniarz – Sparta 1.05

Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław TRANSMISJA TV gdzie oglądać? Żużel: Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław na jakim programie żużel dzisiaj TRANSMISJA na żywo 1 maja. Przed nami kolejne starcia 4. kolejki PGE Ekstraligi! tym razem Włókniarz Częstochowa podejmie na swoim torze Spartę Wrocław. Obie drużyny na początku zmagań nie zachwycają i liczą na dobry wynik w nadchodzącym meczu. Żużel: na żywo gdzie oglądać w TV dzisiaj 1.05. Mecz Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław dzisiaj 1.05 na jakim kanale TRNASMISJA live Włókniarz – Sparta.

Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław TRANSMISJA TV na jakim programie. Żużel: Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław TRANSMISJA TV NA ŻYWO Dzisiaj 1.05

Dla Sparty Wrocław start tegorocznych rozgrywek jest niezwykle bolesny. Broniący tytułu mistrz Wygrał pierwszy mecz z Apatorem Toruń, ale później dwukrotnie musiał pogodzić się porażką – najpierw z GKM-em Grudziądz, a później z Unią Leszno. Porażka z Włókniarzem oznaczałaby dla Sparty na pewno spadek na 6. miejsce, a teoretycznie również mogłaby skutkować wypadnięciem poza strefę play-off, jednak aby doszło do tego drugiego scenariusza, Apator Toruń musiałby pokonać Motor Lublin w ostatnim meczu 4. kolejki.

Gospodarze z kolei są w nieco innej sytuacji od gości z Wrocławia. Mają oni tyle samo punktów na koncie co ich rywale, ale swoje 2 oczka zdobyli dzięki zwycięstwu w 3. kolejce nad Ostrovią Ostrów Wlkp.. Mogą więc być lepiej nastawieni mentalnie, choć zwycięstwo ze zdecydowanie najgorszą drużyną początku sezonu jest w zasadzie obowiązkiem. Podobnie jak w przypadku Sparty, porażka może oznaczać dla Włókniarza spadek na 7. pozycję, poza strefę play-off.

Żużel: Włókniarz – Sparta gdzie oglądać? TRNASMISJA TV na żywo Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław na jakim programie TRANSMISJA live dzisiaj 1.05?

Mecz Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław  odbędzie się w niedzielę, 1 maja. Start spotkania zaplanowano na godzinę 16:30. Transmisja z meczu Włókniarz – Sparta dostępna będzie na Canal+ Sport 5 oraz na platformie Canal+ Online.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze