Wyciekły nowe fakty o stanie zdrowia Michaela Schumachera! Rodzina będzie wściekła

2020-09-25 16:05
Michael Schumacher
Autor: EastNews Michael Schumacher

To jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic w świecie sportu w historii. Wciąż nie wiadomo, w jakim stanie jest obecnie legendarny kierowca wyścigowy "królowej motorsportu", Michael Schumacher. Były zawodnik Ferrari i Mercedesa po wypadku na nartach najprawdopodobniej, według wielu przecieków, jest w stanie wegetatywnym. Nowe informacje przekazała była żona bliskiego przyjaciela Niemca Flavio Briatore, Elisabetta Gregoraci.

Wciąż nie wiadomo, czy Michael Schumacher będzie w stanie wrócić kiedykolwiek do pełni sprawności. Legendarny niemiecki sportowiec osiem lat temu zakończył karierę zawodnika, a po wypadku w górach słuch po nim zaginął. Po wyjściu ze szpitala, nigdy nie pokazał się publicznie. W jakim jest stanie? To informacja, którą ma bardzo wąskie grono osób.

Wielki sukces Kajetana Kajetanowicza w Turcji! Czas na Sardynię

Wśród nich jest najbliższa rodzina i przyjaciele Schumachera. Do tego grona należy były szef dwóch teamów F1, Flavio Briatore. Elisabetta Gregoraci, czyli była żona działacza, która wychowuje z nim dziecko. Stąd też dostęp do zakulisowych wieści na temat stanu zdrowia Schumachera. Ten, według jej relacji, nie jest dobry!

Kubica jeździł bolidem po Warszawie.

Jak mówiła we włoskich mediach, Schumacher korzysta z niestandardowych form komunikacji z rodziną. - On nie może mówić. Musi komunikować się z bliskimi za pośrednictwem oczu. Mogą zobaczyć go tylko trzy osoby. Dom został zamieniony w szpital - mówiła na antenie jednej z tamtejszych telewizji. Bliscy zawodnika z pewnością będą wściekli, że te informacje ujrzały światło dzienne. Wszak, właśnie w celu chronienia prywatności, ukrywają niemieckiego kierowcę i odcinają go od medialnego szumu.

Michael Schumacher jest siedmiokrotnym mistrzem świata w Formule 1. Niemiecki kierowca to legenda "królowej motorsportu", który ostatni sezon jechał w barwach Mercedesa w 2012 roku. Zakończył go na trzynastym miejscu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze