Wyciekły tajemnicze ZDJĘCIA Michaela Schumachera! Można je zobaczyć pod jednym warunkiem

2020-01-21 17:14 KG
Michael Schumacher
Autor: East News Michael Schumacher

Minęło sześć odkąd legenda Formuły 1 - Michael Schumacher zaliczył katastrofalny w skutkach upadek podczas jazdy na nartach. Od tego czasu Niemiec zniknął z mediów i nie wiadomo w jakim stanie się znajduje ani jak wygląda. Na czarnym rynku pojawiły się oferty zdjęć byłego mistrza. Posiadacze tych rewelacji oczekują jednak ogromnych pieniędzy.

Michael Schumacher to jeden z najbardziej utytułowanych kierowców w historii Formuły 1. Był siedmiokrotnym mistrzem świata i posiadaczem większości rekordów tej dyscypliny. Największe sukcesy święcił w barwach zespołu Ferrari. To właśnie z czerwonym bolidem najbardziej kojarzy się nazwisko Niemca. Karierę zakończył w 2006 roku. Nie wytrzymał jednak długo na emeryturze i wrócił do rywalizacji w 2010 roku, już jako zawodnik Mercedesa. Po dwóch mizernych latach całkowicie wycofał się ze sportu.

Do prawdziwej tragedii doszło 29 grudnia 2013 roku. Zawodnik razem z synem jeździł na nartach w Méribel we francuskich Alpach. Podczas szusowania zawodnik na małej prędkości niefortunnie upadł i uderzył głową w kamień. Schumacher miał na głowie kask, lecz mimo to obrażenia okazały się tragiczne w skutkach. Niemca ekspresowo przetransportowano do szpitala. Dopiero po pół roku kierowca został wybudzony ze śpiączki.

Od tego czasu legendarny kierowca nie był widziany oraz nie wiadomo dokładnie w jakim jest stanie. Najbliżsi 51- latka nie udzielają do mediów informacji o stanie zdrowia byłego mistrza świata. Jak donosi "The Mirror" na czarnym rynku są dostępne zdjęcia Schumachera leżącego w łóżku. Aby zobaczyć takie rewelacje trzeba zapłacić prawdziwą fortunę!

Fotografie ma przedstawiać Niemca w łóżku w jego posiadłości nad Jeziorem Genewskim. Cena? Milion funtów. Corinna Schumacher, żona legendy Formuły 1 miała zgłosić już sprawę na policję. Kobieta ma nadzieję, że władze dopadną odpowiedzialne za to osoby. Prawnicy rodziny twierdzą, że w tym przypadku naruszone zostało prawo do prywatności. Oczywiście zainteresowanie takimi rewelacjami jest ogromne. Nazwisko niemieckiego mistrza nadal jest bardzo popularne. - Zdrowie Michaela nie jest tematem publicznej dyskusji. Dlatego nie będziemy komentować takich doniesień - powiedziała Sebrine Kehn cytowana przez serwis sportowefakty.pl

Najnowsze