Wyjątkowe słowa Bartosza Zmarzlika o dziecku. Wzruszenie odebrało nam mowę!

2021-03-31 12:55 pff
Bartek Zmarzlik
Autor: Screen z YT: Bartosz Zmarzlik #95 - Zaczynamy sezon 2020 / Bartosz Zmarzlik #95

Ledwie zaczęli jeździć, a Bartosz Zmarzlik (26 l.) już wygrywa! Mistrz świata we wspaniałym stylu zwyciężył w Kryterium Asów w Bydgoszczy, a triumf zadedykował urodzonemu dwa tygodnie temu synkowi. Zmarzlik w tym sezonie będzie chciał po raz trzeci w karierze obronić tytuł mistrza świata na żużlu.

Kryterium Asów oficjalnie rozpoczęło nowy sezon żużlowy (Ekstraliga ma ruszyć w najbliższy weekend). Na początek było mnóstwo emocji, ale zakończenie spodziewane – wygrał Bartosz Zmarzlik. Mistrz świata nie miał jednak łatwo, bo mocno zagrażał mu Wadim Tarasienko. Polak zapewnił sobie zwycięstwo z rewelacyjnym Rosjaninem dopiero w biegu dodatkowym.

Bartosz Zmarzlik zaszalał jak Robert Lewandowski! Blask aż bije po oczach, co za kolekcja

- To jest pierwszy puchar, który zdobyłem dla mojego synka – mówił po zawodach Zmarzlik. - Przed zawodami Sandra wysłała mi fotkę na której Antek leży i pokazuje rączkę z zaciśniętą pięścią "tata trzymaj gaz i do do przodu" (śmiech). I tak było! Cieszę się, że sezon rozpoczął się naprawdę dobrymi zawodami, to była ciekawa rywalizacja. Sprawdzaliśmy z teamem nowe rozwiązania i ustawienia, jestem zadowolony z tego, jak to wyszło i z optymizmem patrzę na ten rok. Teraz popracuję jeszcze trochę nad startami i samą jazdą i będzie dobrze– powiedział szczęśliwy Zmarzlik.

Najnowsze