Wyścig F1 ZAGROŻONY? Niejednoznaczy wynik testu na koronawirusa kierowcy!

2020-07-30 18:02 MSo
Sergio Perez, Racing Point
Autor: AP PHOTO Sergio Perez, Racing Point

Wracają wyścigi Formuły 1! Tym razem kierowcy mają pojechać na legendarnym torze Silverstone o Grand Prix Wielkiej Brytanii. Zawodnicy spędzą tam dwa tygodnie. Niestety, z padoku docierają niepokojące doniesienia. Jeden z kierowców Racing Point otrzymał niejednoznaczy wynik testu na koronawirusa. Czy z tego powodu zmagania są zagrożone?

Sergio Perez to jeden z kierowców podbijającego stawkę Racing Pointu. Stajnia charakteryzująca się różowym bolidem jest oskarżana przez konkurencję o splagiatowanie modelu Mercedesa sprzed roku. Zdaniem m.in. Renault to jawne łamanie regulaminu. W przypadku braku reakcji FIA w tej sprawie, kopiowanie aut zapowiadał chociażby Red Bull Racing, który jest także właścicielem Alpha Tauri.

Mistrzyni z EKSCYTUJĄCYMI lokami MIAŻDŻY facetów. Kiedyś omal nie przejechała jej ciężarówka [ZDJĘCIA]

Meksykanin może nie powalczyć o punkty w nadchodzącym wyścigu. Perez ma źle się czuć i z tego powodu ominął spotkanie z mediami - tak twierdzi Racing Point. Zawodnikowi wykonano test na koronawirusa, ale ten nie dał jednoznacznego wyniku, czy jest chory czy zdrowy. Kierowca udał się na izolację w oczekiwaniu na jasny wynik badania.

Zobacz pod materiałem wideo, czy istnieje ryzyko przełożenia wyścigu F1!

Piłkarz wyciągnął PENISA na murawie i zrobił TO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Według aktualnych doniesień brytyjskich mediów, nawet w przypadku potwierdzenia przypadku koronawirusa u Sergio Pereza, zawody nie zostaną przełożone. Wyścig o GP Wielkiej Brytanii i tak by się odbędzie. Byłby to jednak duży kłopot dla Racing Pointu, który nie ma kierowcy rezerwowego.

Z odnalezieniem chętnego nie byłoby większych problemów. Wśród potencjalnych zastępców wymienia się chociażby Stoffela Vandoorne'a czy Estebana Gutierreza, rezerwowych zawodników Mercedesa.

Formuła 1: Kolejna wielka afera SZPIEGOWSKA? Ferrari wpadło w tarapaty

Najnowsze