Bartosz Zmarzlik

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Zmarzlik

taki jest naprawdę

Zdębieliśmy, kiedy na jaw wyszły te fakty z prywatnego życia Bartosza Zmarzlika! Tak naprawdę zachowuje się w domu

2023-09-30 17:38

Bartosz Zmarzlik raz po raz udowadnia, że nie bez powodu zaliczany jest do grona największych gwiazd i legend żużla. Zawodnik reprezentujący na co dzień barwy Motoru Lublin zgromadził wokół siebie rzeszę wiernych fanów, którzy jednak mogą nie wiedzieć o nim wszystkiego. To, jak zachowuje się Bartosz Zmarzlik po powrocie z zawodów do domu może wielu zaskoczyć. Jego żona o wszystkim opowiedziała.

Dla wielu kibiców żużla oraz zawodników występujących na co dzień w PGE Ekstralidze żużlowej, Bartosz Zmarzlik jest prawdziwym idolem i wzorem do naśladowania. Trzykrotny indywidualny mistrz świata, który podczas Grand Prix w Toruniu może zapewnić sobie czwarty tytuł w karierze, przed swoimi największymi fanami z pewnością nie ma już zbyt wiele do ukrycia, jednak pewne fakty z jego życia prywatnego z pewnością nadal będą w stanie zaskoczyć wielu z kibiców Zmarzlika. Jedną z takich rzeczy ujawniła małżonka zawodnika Motoru Lublin. 

Tak naprawdę zachowuje się w domu Bartosz Zmarzlik. Wielu nie da w to wiary, żona żużlowca wszystko ujawniła 

Okazuje się, że mistrz świata na żużlu nie tylko nie stroni od pomocy swojej ukochanej w domowych obowiązkach, ale także garnie się do niektórych czynności, jak chociażby pranie. Żona Bartosza Zmarzlika miała okazję opowiedzieć, jak zachowuje się jej małżonek, kiedy tylko wraca do swojego rodzinnego domu po kolejnych zawodach. 

Zdębieliśmy, kiedy na jaw wyszły te fakty z prywatnego życia Bartosza Zmarzlika! Tak naprawdę zachowuje się w domu

- Nie tylko jako sportowiec się spisuje. Jako pan domu również. Stara mi się pomagać we wszystkich obowiązkach domowych, najbardziej lubi robić pranie. Z każdego wyjazdu, jak wracamy, to on się cieszy, że będzie dużo pranka do zrobienia — opowiadała żona Bartosza Zmarzlika Sandra przed kamerami StalTV.

Bartosz Zmarzlik QUIZ. Jak dobrze znasz mistrza świata? 9/10 to obowiązek każdego kibica!

Pytanie 1 z 10
W jakim klubie występuje Bartosz Zmarzlik?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze