Lewis Hamilton, Valtteri Bottas

i

Autor: AP Lewis Hamilton, Valtteri Bottas

Zmiana na rynku praw telewizyjnych! Formułę 1 w Polsce pokaże kto inny

2021-05-06 11:08

Formuła 1 cieszy się w Polsce dużą popularnością nawet pomimo faktu, że Robert Kubica nie bierze już czynnego udziału w cotygodniowych wyścigach najlepszych kierowców świata. Informacja o zmianie na rynku praw telewizyjnych jest zatem dla polskich fanów królowej motorsportu bardzo istotna. Już od 2023 roku najlepszych w akcji będzie pokazywał kto inny - praw zostanie pozbawiony dotychczasowy nadawca, Eleven Sports.

Formuła 1 z całą pewnością jest sportem, który potrafi być bardzo efektowny. Odpowiednie opakowanie produktu i przedstawianie go we właściwy sposób stają się zatem w tym wszystkim kwestiami bardzo istotnymi. I na to w Eleven Sports z całą pewnością nie można było narzekać. Królowa motorsportu należała do sztandardowych produktów w ofercie stacji. Kibice będa mogli cieszyć się odbiorem w taki sposób jednak jeszcze tylko w obecnym oraz kolejnym sezonie. Później dojdzie do zmiany.

Takim słowem rodzice nazywali Roberta Kubicę

Nowym nadawcą Formuły 1 w Polsce będzie skandynawska grupa NENT. Zrobiło się o niej głośno już jakiś czas temu gdy ogłosiła, że przejmuje prawa do pokazywania w naszym kraju meczów Bundesligi. Oglądanie w akcji m.in. Roberta Lewandowskiego w barwach Bayernu Monachium będzie możliwe za jej pośrednictwem, a zatem kibice - chcąc czy nie - musieli zdecydowanie zwrócić swoją uwagę na nowego gracza na rynku. To samo muszą uczynić teraz w kontekście pokazywania Formuły 1.

Grupa NENT oferuje swoje produkty za pomocą platformy Viaplay. Subskrypcja dostępna jest za 34 złote miesięcznie, a oprócz dostępu do pakietu wydarzeń na żywo, nabywca zyska także możliwość korzystania z biblioteki filmów i seriali.

Kubica jeździł bolidem po Warszawie.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze