Zmiana na rynku praw telewizyjnych! Formułę 1 w Polsce pokaże kto inny

2021-05-06 11:08 Marcin Długosz
Lewis Hamilton, Valtteri Bottas
Autor: AP Lewis Hamilton, Valtteri Bottas

Formuła 1 cieszy się w Polsce dużą popularnością nawet pomimo faktu, że Robert Kubica nie bierze już czynnego udziału w cotygodniowych wyścigach najlepszych kierowców świata. Informacja o zmianie na rynku praw telewizyjnych jest zatem dla polskich fanów królowej motorsportu bardzo istotna. Już od 2023 roku najlepszych w akcji będzie pokazywał kto inny - praw zostanie pozbawiony dotychczasowy nadawca, Eleven Sports.

Formuła 1 z całą pewnością jest sportem, który potrafi być bardzo efektowny. Odpowiednie opakowanie produktu i przedstawianie go we właściwy sposób stają się zatem w tym wszystkim kwestiami bardzo istotnymi. I na to w Eleven Sports z całą pewnością nie można było narzekać. Królowa motorsportu należała do sztandardowych produktów w ofercie stacji. Kibice będa mogli cieszyć się odbiorem w taki sposób jednak jeszcze tylko w obecnym oraz kolejnym sezonie. Później dojdzie do zmiany.

Takim słowem rodzice nazywali Roberta Kubicę

Nowym nadawcą Formuły 1 w Polsce będzie skandynawska grupa NENT. Zrobiło się o niej głośno już jakiś czas temu gdy ogłosiła, że przejmuje prawa do pokazywania w naszym kraju meczów Bundesligi. Oglądanie w akcji m.in. Roberta Lewandowskiego w barwach Bayernu Monachium będzie możliwe za jej pośrednictwem, a zatem kibice - chcąc czy nie - musieli zdecydowanie zwrócić swoją uwagę na nowego gracza na rynku. To samo muszą uczynić teraz w kontekście pokazywania Formuły 1.

Grupa NENT oferuje swoje produkty za pomocą platformy Viaplay. Subskrypcja dostępna jest za 34 złote miesięcznie, a oprócz dostępu do pakietu wydarzeń na żywo, nabywca zyska także możliwość korzystania z biblioteki filmów i seriali.

Kubica jeździł bolidem po Warszawie.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze